14 Серпня 2019
Новини

У підлітка, який кинув петарду в каналізацію, 60% опіків тіла, і йому загрожує в’язниця (фото)

У підлітка, який кинув петарду в каналізацію, 60% опіків тіла, і йому загрожує в’язниця (фото)

14-річний житель Рівненщини сам сильно постраждав від вибуху, проте може понести кримінальну відповідальність.

14-річному Максиму з Радивилова, який вчора спричинив вибух газу у каналізації, зробили операцію, пише рівненське видання «Радіо ТРЕК».

«У хлопця  60 % опіків тіла. Це загроза для життя, бо надто велика площа та глибина опіків для дитини такого віку. Його товариш має 25 – 30% – середній ступінь важкості», – розповіла лікар опікового центру Світлана Пархоменко. 

Винуватець небезпечної розваги поки без свідомості після операції. Його матір Наталія Якимчук каже: не знає, де син узяв петарди. 

«Він нікому під ноги не кидав. Просто кинув убік і не думав, що потрапить у каналізаційний люк. Дитина не знала, що там накопичився газ», – зазначає жінка.

Місце вибуху оглядали і працівники газової дільниці. Витоку побутового газу в каналізації не виявили. Інцидент поліція розслідує як хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї (частина 4 статті 296 ККУ).

«Особи, які вчинили злочин у віці від 14 до 16 років, підлягають кримінальній відповідальності за вказаний вид злочину. Він належить до категорії тяжких. Санкція статті передбачає покарання від 3 до 7 років ув’язнення», – пояснила речник управління Нацполіції у Рівненській області Марія Юстицька.

Усі діти із благополучних сімей і в поле зору правоохоронців не потрапляли.

Нагадаємо, троє школярів у Радивилові отримали опіки внаслідок вибуху петарди у каналізації. 14- та 15-річного підлітків доправили до опікового відділення обласної лікарні, а дев’ятирічного – госпіталізували з опіками ніг у місцевий медзаклад. Люк, у який потрапив піротехнічний виріб, закривав підземні газові комунікації.

Все про: Україна, рівне, НП, Фото
В тему