30 Липня 2019
Новини

День Незалежності нового формату: замість параду — Хода Гідності

День Незалежності нового формату: замість параду — Хода Гідності

Цього року Україна відзначатиме День Незалежності у новому форматі. На честь свята у Києві відбудеться Хода Гідності. 

Про це під час брифінгу повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Богдан, повідомляє УНН.

«Замість традиційного параду у радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки на центральній вулиці столиці відбудеться Хода Гідності. Цей захід у європейському стилі покликаний започаткувати нову традицію вшанування всіх, ким пишається Україна», — повідомив Андрій Богдан.

Планується, що центральною вулицею Києва — Хрещатиком — пройдуть представники різних родів військ Збройних сил України. Ветерани АТО зможуть приєднатися до представників своїх бригад. Разом з військовими у заході також візьмуть участь, зокрема, медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери.

«Дійство буде сучасним в ідеологічному та технічному аспектах. У Ході візьме участь Президент України Володимир Зеленський та керівництво держави. Після цього Глава держави звернеться до українського народу. Також у центрі Києва відбудеться грандіозний концерт, організацією цього заходу займається один з найвідоміших українських режисерів», — зазначив керівник Офісу Президента України.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський підписав указ Про відзначення Дня незалежності України. Так, свято пройде із покладанням квітів до пам’ятних знаків, молебнями, але без військового параду.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, день незалежності, хода гідності, парад
В тему

Останні матеріали