30 Липня 2019
Новини

Ті, хто любить кішок, схильні до шизофренії – вчені

Ті, хто любить кішок, схильні до шизофренії – вчені

Хворі на шизофренію найчастіше заводять кішок і котів в якості домашніх тварин.

До такого висновку прийшла група вчених, повідомляє Медикфорум.

У ході експериментів вони встановили, що люди, схильні до проявів шизофренії, заражені токсоплазмозом – це захворювання з’являється через те, що паразити з несмаженого м’яса потрапляють в організм. Також, за даними вчених, токсоплазмоз переноситься такими тваринами, як кішки.

Вчені провели дослідження на піддослідних тваринах і зробили висновки, що токсоплазми різко змінюють їх поведінку.

Фахівці прийшли до висновку, що токсоплазми можуть змінювати поведінку людини: вони порушують правила, проявляють настороженість і підозрілість.

Після цього вчені перевірили, як часто страждають токсоплазмозом пацієнти з проявами шизофренії. Вони почали стежити за групою пацієнтів, які спостерігаються в клініці психіатрії Сєченівського університету.

З’ясувалося, що токсоплазмозом хворіють понад 40 відсотків людей з психічним розладом. Вони з’ясували, що такі ж дослідження проводилися у минулому тисячолітті, і лікарі говорили про такі ж результати.

Вчені прийшли до висновку, що пацієнти з психічними розладами частіше хворіють токсоплазмозом, ніж нормальні люди.

Токсоплазмоз – захворювання організму в результаті попадання в нього паразита Toxoplasma gondii. Більшою мірою він вражає організм з ослабленим імунітетом. Симптоми захворювання дуже схожі на легку форму грипу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кішка, шизофренія, психіатрія, Курйози
В тему

Останні матеріали