11 Квітня 2019
Новини

Ляшко закликав не підтримувати жодного з кандидатів у президенти

Ляшко закликав не підтримувати жодного з кандидатів у президенти

Радикал Олег Ляшко відмовився підтримувати чинних кандидатів у Президенти, які вийшли до другого туру на виборах 2019 року.

Виступаючи у парламенті, він заявив, що «боротьба не закінчується», а цілі його та його команди залишаються незмінними, – повідомляє CBN.

«Ні я, ні наша команда не підтримуємо жодного з кандидатів, жодного з тих, хто сьогодні є, ми не підтримуємо», – наголосив Ляшко.

«Хто б не був Президентом, ми не дамо йому почивати на лаврах, ми не дамо йому дрімати, і будемо жорстко контролювати владу», – додав він.

Олег Ляшко також подякував більш ніж мільйону виборців, які віддали за нього свої голоси.

«Ми не підведемо, можете нам вірити. Боротьба не закінчується. Як казав британський прем’єр Вінстон Черчилль: “Що таке перемога? Це з оптимізмом рухатися від поразки до поразки. Якщо ти не відчуєш смаку поразки, ти ніколи не зрозумієш, що таке перемога”. Наші перемоги, українці, попереду», – зазначив лідер Радикальної партії.

Політик нагадав про цілий пакет законопроектів від «радикалів», спрямований на те, щоб «дати розвиток економіці, збільшення добробуту українців, збільшення зарплат, відновлення виробництва, відновлення поваги до людей праці».

«Ми пропонуємо альтернативу – шлях розвитку країни: відновлення економіки, наведення порядку в країні, наведення порядку у владі, дисципліни, відповідальності влади перед громадянами», – зазначив він.

Читайте також:

Ляшко «злив» у Мережу телефони Коломойського, Зеленського і гендиректора «1+1»

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, олег ляшко, вибори 2019, вибори
В тему

Останні матеріали