1 Квітня 2019
Новини

Експерт назвав тих, хто створив умови для виходу Зеленського у другий тур

Експерт назвав тих, хто створив умови для виходу Зеленського у другий тур

За ситуацію з голосуванням в першому турі виборів президента України несуть Гриценко, Смішко, та інші політики, котрі не наважились публічно підтримати одного з кандидатів, котрим світила перемога.

Саме тому, виникли умови для лідерства Зеленського, - вважає лідер громадянського руху «Спільна Справа», Олександр Данилюк.

«Єдине, що мене тішить, що я агітував не голосувати за себе, а обирати між Порошенком та Тимошенко вже в першому турі. Це було єдиним, що могло захистити Україну від гібридного російського реваншу у вигляді президента Зеленського. Окрема подяка Гриценкам, Смішкам та іншим кандидатам, які до кінця топили за себе. Ви виступили технічними кандидатами Зеленського. Все, що буде відбуватись з Україною тепер - на вашій совісті», - написав Данилюк на власній сторінці Facebook.

Минулого тижня очільник «Спільної справи» закликав інших кандидатів в президенти, звернутись до своїх прихильників з проханням вже в першому турі обирати між Порошенко та Тимошенко. Схожі рекомендації Данилюк давав і виборцям, бо тільки таким чином, на думку експерта, можна було завадити виходу Володимира Зеленського в другий тур.

Сам Данилюк також був зареєстрований кандидатом в президенти, але відверто зізнавався, що не розраховує виграти президентські перегони, а використовує кандидатські можливості щоб протистояти спробам російського реваншу. На його переконання, Росія планує використати вибори в Україні, щоб привести до влади проросійські сили.

Олександр Данилюк – один з лідерів Революції Гідності, екс-радник міністра оборони, адвокат. Очолює Центр оборонних реформ. Читав лекції в Національному університеті оборони США, Школі спеціальної війни імені Кеннеді та інших навчальних закладах, що займаються підготовкою фахівців з гібридної війни.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, вибори 2019, володимир зеленський, анатолій гриценко, вибори
В тему

Останні матеріали