29 Березня 2019
Новини

«Нема кого дебати»: Тимошенко втекла з дебатів

«Нема кого дебати»: Тимошенко втекла з дебатів

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко все ж приїхала на дебати на телеканалі UA:Перший, але її опонентів – Петра Порошенка і Володимира Зеленського – там не було.

Про це пише Українська правда.

«Я прийшла на дебати, хоча дебати нема кого», - заявила вона.

Вона заявила, що розраховувала поспілкуватися з двома своїми конкурентами по президентських перегонах, але їх немає, і вона зараз піде, адже в неї багато «організаційних питань».

«Я була запрошена на дебати. Мені дуже шкода, що два потужних рейтингоносця не знайшли час, а скоріше, хоробрості, сьогодні дебатувати. Я думаю, що дин в принципі ні на які дебати не прийде, а другий кандидат в президенти з великим рейтингом, він на велосипеді у нас їздить, я думаю, що він далеко їде і на велосипеді не доїхав», - зазначила Тимошенко.

Ведучі і запрошені журналісти почали вмовляти її залишитись, навіть почали ставити гострі питання. Спитали, чому вона збирається проводити референдум без відповідного закону і що вона робила на телеканалі «Інтер» з «комфортними» журналістами.

«Я приїхала сюди не для того, щоб ви мене ображали», - відповіла Тимошенко.

Ведучі спробували навіть присоромити кандидатку, нагадавши, що Анатолій Гриценко, коли дізнався, що опонентів не буде, все одно залишився в ефірі.

«Ми взагалі жінки слабші. Наша сила в нашій слабкості», - віджартувалася Тимошенко.

Також їй закинули, що вона тікає, бо злякалася запитань незалежних експертів.

«Я нікого і нічого не боюсь у своєму житті», - відрізала лідер «Батьківщини».

Врешті-решт, вона так і не піддалася на вмовляння і залишила студію телеканалу. При цьому пообіцявши, що обов'язково прийде на розмову з журналістами в будь-який день між першим і другим туром, якщо її запросять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко: «Коломойський рухає по політичній шахівниці фігурами З1 і Ю2»

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, київ, суспільство, юлія тимошенко, вибори 2019, дебати
В тему