21 Березня 2019
Новини

В Одесі в контейнері із бананами знайшли рекордну партію кокаїну (фото)

В Одесі в контейнері із бананами знайшли рекордну партію кокаїну (фото)

В Одесі, порту «Південний», під час перевірки контейнеру із фруктами знайшли понад 250 кілограмів кокаїну вартістю понад 51 млн доларів США.

Відтак був ліквідований морський канал контрабанди з країни Південної Америки – повідомляє прес-центр СБ України.

Операцію провели співробітники управління СБУ в Одеській області спільно з прокуратурою, Національною поліцією, Держприкордонслужбою та Одеською митницею ДФС.

Як інформує прес-центр СБ України, під час здійснення перевірочних заходів щодо вантажів, які транспортуються з регіонів світу, що є традиційними виробниками наркотиків, правоохоронці блокували спробу переправлення великої партії кокаїну в контейнері з бананами, які імпортувались в Україну.

Під час проведення поглибленого огляду вантажу в контейнері із фруктами було виявлено пакунки з порошком білого кольору. Здійснений експрес-аналіз показав, що розфасований порошок є кокаїном.

Загальна вага виявленого наркотику становить 257 кілограмів, орієнтовною вартістю на тіньовому ринку понад 51 млн доларів США.

За наявними даними наркотики планувалось переправити до країн Європи.

На підставі отриманих матеріалів СБ України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.

Встановлюються особи, які можливо причетні до функціонування контрабандного каналу транспортування кокаїну.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, Фото
В тему