12 Березня 2019
Новини

З 12 березня Ощадбанк виплачує субсидії грошима

З 12 березня Ощадбанк виплачує субсидії грошима

Починаючи з сьогодні, 12 березня 2019, і надалі з 12 числа кожного місяця, субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії грошима в Ощадбанку.

Про це повідомляється на сайті банківської установи.

Отримати монетизовану субсидію в Ощадбанку зможуть маже 900 тисяч домогосподарств

Для отримання субсидій громадяни повинні зареєструватися на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів «Швидка копійка» субсидіанту буде запропоновано відкрити поточний рахунок, на який в подальшому буде зараховуватися субсидія.

При цьому, якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, на нього буде зарахована субсидія.

В Ощадбанку зазначили, що субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватись для отримання субсидії.

Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через «Укрпошту» або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України згідно із затвердженим графіком розпочав фінансування пенсій та житлових субсидій з 1 березня 2019 року.

Кабінет міністрів України направить понад 5,6 млрд грн на виплату монетизованих субсидій населення. Середній розмір монетизованої субсидії у березні складе 1681 грн.

Відзначимо, що за підрахунками уряду, субсидію готівкою отримають 3,38 млн домогосподарств, серед яких 74% - пенсіонери.

Отже з 12 березня в Ощадбанку отримають субсидії близько 880 тис. осіб.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, ощадбанк, субсидії
В тему