4 Травня 2018
Новини

Понад 2 мільярди гривень спрямували до бюджетів волинські платники податків

Понад 2 мільярди гривень спрямували до бюджетів волинські платники податків

Протягом січня-квітня 2018 року на Волині до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 2 мільярди 57,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Це на 366,5 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Як поінформували у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області, темпи росту податкових платежів до бюджетів усіх рівнів суттєво перевищують минулорічні показники. Зокрема, до держбюджету в області сплачено на 141,8 мільйона гривень більше, а до місцевих бюджетів - на 226 мільйонів гривень більше надходжень минулого року.

«Позитив у сплаті податків – очікуваний, оскільки економічні тенденції та налагоджений діалог з представниками сумлінного бізнесу дозволяють вирішувати завдання з наповнення бюджету досить ефективно. Варто відзначити, що електронний формат спілкування з бізнесом, який активно впроваджує ДФС, насамперед в питанні адміністрування ПДВ, створює рівні конкурентні умови для відповідального бізнесу. Щодо спроб окремих платників оптимізувати податки, то на такі ризики реагуємо негайно»,  - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що всі електронні сервіси, які нині до послуг платників податків, не лише спрощують процес виконання податкових зобов’язань, а й дозволяють з’ясувати чимало питань господарських взаємовідносин за посередництвом сучасних інформаційних технологій.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, бюджет, податки, гроші
В тему