26 Лютого 2018
Новини

У кожному селі будуть комп’ютеризовані відділення поштового зв’язку

У кожному селі будуть комп’ютеризовані відділення поштового зв’язку

Сучасні пункти «Укрпошта» планує відкрити вже до кінця І півріччя 2018 року.

Про створення комп’ютеризованих відділень поштового зв’язку в кожному селі України з населенням понад 2 тисячі осіб заявив виконувач обов’язків генерального директора підприємства Ігор Смілянський. Пише Економічна правда.

«Тобто кожне таке село отримає комп’ютеризоване відділення «Укрпошти», що дасть можливість день у день приймати платежі-перекази та надавати людям усі сучасні послуги», – зазначив він.

«За нашими підрахунками, лише 12 – 14 мільйонів (людей) мають доступ до послуг «Укрпошти». Півтора року тому лише 20% наших відділень (ми маємо 11,5 тисячі відділень) мали комп’ютери. На сьогодні ми поставили перед собою завдання – до кінця І півріччя, а по суті, ми починаємо у березні, комп’ютеризувати всі села України, де мешкає більш ніж дві тисячі населення», – зазначив він.

 «Цей проект стосуватиметься й заміни старих машин автопарку «Укрпошти». Для сільських населених пунктів, де проживає менше від двох тисяч осіб, запроваджуватимуть пересувні відділення», – додав Смілянський.

Нагадуємо, У Луцьку - нове відділення «Укрпошти»

Він також пояснив, що загалом працюватиме команда з трьох людей: оператор у сільраді прийматиме платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки. «Таким чином, ми осучаснимо пошту та створимо кращі умови праці для листонош», – зазначив в. о. генерального директора «Укрпошти».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему