17 Січня 2018
Новини

У Сергія Притули у шоу «Хто зверху» нова співведуча

У Сергія Притули у шоу «Хто зверху» нова співведуча

Одна з найвідоміших мандрівниць України Леся Никитюк перекочувала на «Новий канал». Дівчині запропонували стати ведучою шоу «Хто зверху?».

Актриса замінила на цьому посту росіянку Катерину Варнаву, яка працювала на українському телебаченні з 2014 року і свого часу сама стала заміною для Ольги Фреймут. З 2015-го Варнава поєднувала роботу на «Новому» із  шоу-діяльністю у шоу «Танцюй!» на «Первом канале». 2017-го їй заборонили в’їзд в Україну за відвідування Криму. Проте у грудні було оголошено що Варнава стане ведучою українського телешоу «Орел і решка», незважаючи на заборону їй в’їжджати в країну.

Олена Маторіна, директор творчого об’єднання, яке створило передачу «Хто зверху?», казала, що, шукаючи нову ведучу, автори керувалися двома критеріями: почуття гумору і вміння імпровізувати. Вона вважає, що протистояти у гумористичних навиках Сергію Притулі зможе не кожна людина. Проте це завдання під силу Лесі Никитюк. Олена Маторіна впевнена, що її жарти, розповіді, навіть манера мовлення будуть близькі всім.

Ще рік тому Леся Никитюк брала участь у шоу як гравець. Того разу жінки перемогли. І зупинятися Леся не збирається. «Коли я була учасницею, то дуже переживала і робила все, щоб наша команда опинилася «зверху», – каже Леся Никитюк. – Тепер я капітан, і ще більше переживаю, і ще сильніше бажаю нашій команді перемог, а чоловічий – довгої серії поразок. Ми ж на ігровому майданчику не просто розважаємося, ми гроші заробляємо!».

«Вважаю Сергія Притулу найкращим ведучим країни, і завжди лайкаю його фотки в соцмережах, – каже Леся. – Під час зйомок він постійно мене підтримував. Ну, якщо, звичайно, можна назвати його єдину фразу першого знімального дня «Ну, Лесько, давай!» постійною підтримкою. Загалом, раз, на самому початку, він мене підтримав. А потім жіноча команда постійно перемагала!».

7-й сезон шоу «Хто зверху?» з участю Лесі глядачі побачать навесні 2018 року.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали