Відео

На Рівненщині 17-річна дівчина народила в туалеті: батько дитини відмовляється одружитись

На Рівненщині 17-річна дівчина народила в туалеті: батько дитини відмовляється одружитись

На Рівненщині 17-річна дівчина народила маля у вуличному туалеті. Дитя лише дивом не впало у вигрібну яму.  При цьому родичі стверджують, що не знали, що юнка вагітна.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Подружжя Андрій та Галина розлучилися на початку року. Нині чоловік обдзвонює журналістів. Нібито просить підтримки у захисті неповнолітньої доньки, яка напередодні раптово для рідних стала мамою.

"Дочка родила в туалеті, але зловила дитя. Добре, що зловила, я в шокований", - каже батько породіллі Андрій.

"Вона спіймала дитину, обняла, замотала в кофту", - каже мати дівчини Галина.

Про вагітність 16-річної Олени, кажуть, ніхто не знав. Галина зізнається, щось запідозрила, коли донька набрала вагу та Олена припущення про вагітність заперечувала. На облік не ставала. А напередодні їй стало зле.

"Болить живіт, каже зараз прийду, пішла. Потім подзвонила, каже: "Мамо вийдіть", - згадує Галина.

Доньку пані Галина побачила уже з немовлям на руках. Жінка викликала швидку. Медики забрали породіллю і немовля до Березнівської лікарні. А звідти новонародженого хлопчика терміново у тяжкому стані з переохолодженням та ураженням нервової системи доправили до реанімації у Рівному.

"Пологи на дому, дитина перенесла гостру нестачу кисню. В першу чергу постраждав мозок, дитина незріла недоношена, також постраждали легені", - каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Сергій Матвіїв.

Виявилося, хлопчик народився на 8 місяці. У всьому, що сталося, новоспечений дід звинувачує колишню дружину. І каже, на неї написав заяву у поліцію. Батько заявляє, що мати недоглядала за донькою, а йому забороняла з нею спілкуватися.  Було чого не пускати, нарікає жінка.

"Не раз дитину бив, не раз мене бив, кидав на ліжко. Мені роздирав рота, носа роздирав, очі видирав", - каже Галина.

І певна, донька мовчала про вагітність, бо боялася батька.

"Він сказав: "Буду знати, що ти вагітна, я тебе заб'ю, або заріжу, або повішу", - каже мати породіллі.

Каже, Олена – донька хороша. Жінка знала, що та зустрічалася з на 9 років старшим хлопцем. Той обіцяв одружитися, а тепер нібито сумнівається в батьківстві.

"Працівники поліції будуть спілкуватися з батьком дитини, чи не було вчинено неправомірних дій відносно неповнолітньої", - каже в.о заступника керівника Березнівської поліції Валерій Цапук.

Нині у поліції проводять перевірку. Ще мають спілкуватися і з молодою мамою. Її ж батькам загрожує штраф - тисяча сто гривень через недогляд за неповнолітньою. А поки між колишнім подружжям розбірки, медики у Рівному роблять усе, щоби врятувати їхньому онукові життя і вже є позитивна динаміка.

"Мозок в нас в дитини живий, це основне, в легенях теж  краще В стабільному стані і молода мама. Від сина не відмовляється і хоче чимшвидше побачити", - каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні Сергій Матвіїв.

"Я не можу бути порадником, але я думаю, що треба підтримати цю молоду маму. Вона дуже сильно переживає, вона дзвонить, цікавиться станом, а з інших членів сім'ї ніхто не дзвонив і не цікавився", - додає Сергій Матвіїв.

Водночас уже відгукнулися правозахисники. За бажанням Олени, її з малюком можуть помістити у кризовий центр, де вона отримає і психологічну допомогу. Туди радять звертатися й іншим дівчатам та жінкам, які опинилися в скруті.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, рівне, діти, вагітність, пологи
В тему

Останні матеріали