Відео

Євробачення-2021: перемогла Італія, Україна – на 5 місці

Євробачення-2021: перемогла Італія, Україна – на 5 місці

У фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2021,  що відбувся 22 травня у Роттердамі, переможцем став гурт Måneskin, який представляє Італію.

Пісня гурту Zitti e buoni так сильно припала до душі і глядачам, і журі, що Måneskin отримав за неї 524 бали.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Eurovision Song Contest (@eurovision)

За звання найкращого та головний кубок пісенного проєкту змагались 26 країн. Перша десятка фіналістів визначилася 18 травня, друга – під час другого півфіналу, 18 травня. Шість фіналістів, які боролися за перемогу, замикали країни-засновники Євробачення та країна-господар.

Хто переміг на Євробаченні-2021

У фіналі одного із найпрестижніших конкурсів світу музики Євробачення-2021 перемогу здобув гурт Måneskin з піснею Zitti e buoni. За прогнозами букмекерів, представник Італії одразу визначався як переможець, адже перебував на першій позиції списку і був фаворитом у глядачів.

Після оголошення результатів пісенного конкурсу, згідно з традицією, переможець виконав свою композицію ще раз.

Яке місце посіла Україна

Наш гурт Go_A з піснею SHUM теж непогано так запалив сцену Євробачення.

Під час виступу наших артистів зал просто вибухав і це згодом показали оцінки глядачів. І хоча цьогоріч Україна не здобула перемогу, ми опинилися у п'ятірці найкращих.

Що відомо про фінал Євробачення-2021

22 травня на нідерландській арені Ahoy відгримів такий довгоочікуваний фінал Євробачення-2021. До складу фіналістів увійшли 10 учасників першого півфіналу, 10 з другого і 6 країн, які автоматично пройшли у фінал, адже це держави-засновниці конкурсу і країна-господарка.

З першого півфіналу до фіналу потрапили: Норвегія, Ізраїль, Росія, Азербайджан, Мальта, Литва, Кіпр, Швеція, Бельгія, Україна. Згідно з результатами другого півфіналу на сцені фіналу Євробачення-2021 виступали: Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція та Фінляндія.

Ще 5 учасників (Іспанія, Італія, Великобританія, Німеччина, Франція) виступили одразу у фіналі на правах країн-засновниць конкурсу. Нідерланди потрапили одразу у фінал як країна-господар. Нідерландським представником став співак Жангю Макрой з піснею Birth of a New Age, він виступив під номером 23.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, євробачення, Україна, італія
В тему

Останні матеріали