Відео

Операція українських і американських спецслужб, - Путін про затриманих в Білорусі «вагнерівців»

Операція українських і американських спецслужб, - Путін про затриманих в Білорусі «вагнерівців»

Володимир Путін заявив, що ситуація 33 членами приватної російської військової компанії "Вагнера", яких затримали в Білорусі,  - це спільна операція українських і американських спецслужб.

Про це він повідомив у інтерв'ю телеканалу "Росія".

"Операція це українських спецслужб спільно з американськими. Зараз це достовірно відомо. Деякі учасники цього процесу або спостерігачі, люди добре поінформовані, вони навіть не приховують тепер це", - сказав Путін.

Путін сказав, що затриманих "вагнерівців" нібито "втемну" використовували для того, щоб перемістити на територію Білорусі та представили в якості можливої ударної сили для розгойдування ситуації в ході передвиборної кампанії в Білорусі, що, за його словами, абсолютно не відповідало дійсності.

За словами президента РФ, "люди їхали на роботу в третю країну, їх просто заманили туди, перетягнули через кордон".

"Наші прикордонники то їх не випускали, до речі, вони ж не могли в'їхати. Але за підробленими документами їх, фактично, ввезли...

Зараз це очевидно. Це акція спецслужб. Людей, про яких ви сказали, втемну використали для того, щоб перемістити на територію Білорусі, поставити перед ними абсолютно легальні цілі: вони повинні були, як їм сказали, виїхати в будь-яку країну, в Латинську Америку, на Близький Схід просто для абсолютно легальної роботи. Насправді, їх затягли на територію Білорусі та представили в якості можливої ударної сили для розгойдування ситуації в ході передвиборної кампанії, що абсолютно не відповідало дійсності", - додав він.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир путін, білорусь, Україна, сша
В тему