Відео

Це треба бачити: неймовірне виконання Гімну України (відео)

Це треба бачити: неймовірне виконання Гімну України (відео)

Співачка Наталія Могилевська зворушила мережу новою піснею. Артистка дещо змінила слова і музику гімну України та записала його спільно з учнями своєї «Школи зірок».

Про це повідомляє 24 канал.

Вперше фрагмент переспіву вона презентувала під час прямого ефіру шоу «Танці з зірками 2019». Тоді Наталія Могилевська була запрошеною ведучою балкону та зізналась, що український Гімн добре було б зробити позитивнішим. Вже 11 вересня артистка опубікувала свою версію національної державної пісні. 

Відомо, що презентацію на проєкті Наталія Могилевська присвятила поверненню полонених до України. Зміни до державного гімну, як переконує співачка, вона внесла з повагою до історії та всіх українських громадян.

«Нова пісня на музику гімну України! З повагою до нашого минулого, до нашої історії... до боротьби й страждань українського народу, які довелося пройти на шляху до незалежності. З мріями про наше славетне майбутнє, про наш намір і нашої молитви, про країну, в якій наші діти впевнені, що житимуть сто років щасливо, і відчуватимуть, що доля усміхається їм від народження!» – зауважила Наталія Могилевська. 

Окрім цього, артистка зізналась, що чимало українців прагнуть змінити державний гімн. Саме тому запис їй дався дуже легко, а спільно з Наталією Могилевською у кадрі постали діти, які допомогли створювати переспів. 

«Мені було дуже легко зняти це відео, тому що я знаю: змінити текст гімну є бажанням багатьох громадян... Ми просто зняли нашу репетицію, на яку я запросила дуже цікавих музикантів з рідкісними старовинними інструментами. А надихнули мене діти, учні моєї Школи. Я б дуже хотіла, щоб вони вірили в те, що житимуть мирно і що доля в нашій країні їм усміхається з самого народження», – додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’яні єноти окупували столицю Канади (відео)

Все про: суспільство, наталя могилевська, гімн україни
В тему

Останні матеріали