Відео

Лижі на Москву: львів'яни «затролили» Зеленського (відео)

Лижі на Москву: львів'яни «затролили» Зеленського (відео)

Сьогодні, 8 лютого, біля Львівського державного цирку (вул. Городоцька, 83) відбулася акція протесту учасників бойових дій проти участі Володимира Зеленського у президентській кампанії.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Близько сотні активістів, а саме учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни, представників ВГО «Об’єднання добровольців» та національної патріотичної організації «Правий сектор» зібралися під стінами Львівського державного цирку, щоб висловити свою позицію стосовно концерту «95 кварталу» та, зокрема, політичних амбіцій Володимира Зеленського, який сьогодні виступає у Львові із своїм шоу.

Молоді люди тримали у руках плакати: «Слуга олігарха – лялька олігарха», «У Львові ти можеш бути клоунам, але не Президентом», «Ми воювали – ти сміявся та глузував», «Клоун проплачений олігархом. Держава – не цирк» і так далі.

Ветеран війни, інвалід І-групи, представник «Об’єднання добровольців» Михайло Єдинак заявив, що «нам клоунів до влади не потрібно».

«Ми прийшли сюди з протестом, бо приїжджає один із кандидатів у президенти Володимир Зеленський – ми проти нього, бо він проросійський, не хочемо, щоб він йшов до влади. Не місце клоунам йти до влади. Нам, воєнним людям, потрібний нормальний головнокомандувач. Тому закликаємо львів’ян та всіх українців, щоб думали за кого голосуватимуть на виборах», – сказав Михайло Єдинак.

Керівник «Правого сектору» у Львівській області Тарас Хамер запевнив, що їхня акція не проплачена, що прийшли свідомі люди, які розуміють, хто насправді Володимир Зеленський і чиї інтереси представляє.

«Тут представники різних громадських організацій, які постійно ведуть активну участь у житті Львова та Львівщини. Тут ніхто не ховає свого обличчя, ніхто не виглядає підозріло, тут немає «тітушок». Ми прийшли абсолютно мирно, адекватно висловити свою позицію стосовно пана Зеленського, стосовно того, що не варто жартувати над тим, що зараз відбувається у нашій державі. У час військових дій, нам потрібні рішучі зміни та кроки, а не якісь там комічні штучки і вибрики. Дуже прикро, що багато наших співвітчизників повелися на такі речі, але ми надіємося, що ця наша акція заставить когось змінити свою позицію і серйозно віднестися до виборчого права», – заявив Тарас Хамер.

Активісти показали символічні дитячі лижі, які були розмальовані у кольори РФ.

«Хочемо передати ці символічні лижі Зеленському. Бо, як відомо, він у 2014 році готовий був йти і ставати на коліна перед Путіним, благати його, щоб він не нападав і тому подібне», – сказав Тарас Хамер.

Також були включені динаміки з яких лунали цитати Зеленського, які пов’язані з війною на Сході, значенням російської та української мови, про його життя та те, що він «никому ничего не должен».

Зрештою, Володимир Зеленський, у якого сьогодні концерт у цирку, вийшов із своєю командою з «95 кварталу». Він привітався до учасників бойових дій словами «Слава Україні» і говорив українською мовою.

«Дуже приємно бачити всіх. Ми до вас відкриті», – сказав Зеленський.

Йому запропонували говорити «ріднішою» російською, але він відповів, що «розмовляє різними мовами».

На питання від добровольців, як він буде врегульовувати ситуацію на сході України, той сказав: «Ми переможемо. Поки Донбас не повернеться в Україну, поки Крим не повернеться, ми будемо захищати нашу країну. А як може бути по-іншому?».

Далі активісти нагадали його слова, що він готовий перед Путіним на коліна.

«Хто такий Путін? Путін хто…», – почав Зеленський і очікувано почув відповідь, що Путін «х*йло». Комік почав доводити, що не казав такого, що на коліна ставатиме перед Путіним, що він від ніяких журналістів не втікає.

«Хлопці, ми за Україну. Я не веду ніякого бізнесу у Росії. Дуже багато разів був в АТО. Скажіть, будь ласка, ми ж українці, чому ми роз’єднуємося? Крим наш – український, ви що, тільки український. Крим – Україна, Донбас – Україна, а як може бути по-іншому?», – запевняв Володимир Зеленський.

Далі його звинуватили, що той, мовляв, курить наркотичні засоби, комік все заперечив, попрощався і запросив на концерт.

Символічні лижі так і не вийшло вручити кандидату у Президенти, бо він і його команда відправилися готуватися до свого шоу. Через тисняву і вигуки коміки таки зайшли у цирк.

До слова, багато львів’ян йдуть на концерт безкоштовно, принаймні про таке сказала пані Мар’яна, яка повідомила, що квиток дали чоловіку на роботі безкоштовно. «Я йду дивитися на коміка, а не на політика», – сказала львів’янка Мар’яна.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, суспільство
В тему

Останні матеріали