Відео

Перші перемоги українців на Іграх нескорених: два золота (відео)

Сьогодні, 22 жовтня, українська збірна «Invictus Games» брала участь у змаганнях з веслування на тренажерах. Українські ветерани: Олександр Бєлобоков, Олександр Чалапчій, Юрій Дмитренко та Сергій Ільницький продемонстрували в черговий раз, що українську силу духу — не зламати!

«Другий день змагань «Ігри Нескорених» у Сіднеї: пишаємося тими, чий дух непереможний», йдеться на сторінці збірної України на Іграх нескорених у facebook.

«Олександр Чалапчій змагався у категорії Men’s IR4 (4 хвилини на витривалість). Усього, в цій категорії були представлені 13 військових.
Загалом, сьогодні 22 жовтня, українські Нескорені вибороли дві золоті медалі на «Invictus Games».

Перше золото до скарбнички української збірної Нескорених на «Invictus Games» у важкій боротьбі виборов Олександр Бєлобоков з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3 (швидкість за одну хвилину).

Другу золоту медаль для України виборов капітан української збірної «Invictus Games» Сергій Ільницький з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6 (швидкість за одну хвилину).

Сергій Ільницький розділив перше місце з австралійським спортсменом. Категорія, в якій брав участь ветеран, була найбільшою в ній змагалися 64 учасники.

Другий рік поспіль капітан української збірної виборює золоту медаль у категорії швидкість за одну хвилину.

Представники української громади в Австралії на трибунах вигуками «Слава Україні!» шалено вболівали і підтримували українських спортсменів.

«Українські спортсмени вже є справжніми переможцями та чемпіонами, які не тільки разом перемогли жорстокого ворога в бою, а перемогли біду, яка спіткала їх на життєвому шляху. Вони зібралися з силами, налаштували себе на подальші перемоги на честь України», - йдеться у дописів. .

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, ігри нескорених, золото, спорт, українці, змагання