Відео

На Житомирщині першокласник пішов до школи і додому вже не повернувся (відео)

На Житомирщині першокласник пішов до школи і додому вже не повернувся (відео)

У Житомирській області першокласник отримав тяжкі травми, щойно ступив на шкільне подвір’я. Хлопчик був терміново госпіталізований у лікарню з відкритими переломами щелепи і лівої руки.

У той момент поруч був рідний батько, який щодня заводив сина до класу буквально за руку, аби з ним не трапилася біда. Але саме того разу не зумів вберегти сина просто на рівному місці.

У шкільну котельню вантажівка завозила дрова, водій відкрив шлагбаум, в'їхав на територію школи, але не вписався в поворот і причепом зачепив металеву стрілу. Від сильного удару вона відірвалася та полетіла в дитину, яку батько саме вів на заняття.

У хлопчика - відкритий перелом щелепи та лівої руки.  Дитина госпіталізована, повідомляє ТСН.

Зараз дитина знаходиться в обласній лікарні . Він не може розмовляти і їсть через соломинку. Медики кажуть, школяреві пощастило, бо міг взагалі загинути.

Мати хлопчика стверджує, що в інциденті є і провина адміністрації школи, яка організувала підвезення дров, коли школярі йдуть до навчального закладу.

У поліції відкрили кримінальне провадження. До відповідальності хочуть залучити не тільки шофера, а й адміністрацію школи, яка дозволила такі маневри на шкільному подвір'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові після смерті трирічного малюка під суд пішли батьки-кати і керівники соцслужб

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, діти, школа, житомир
В тему