В центрі уваги

Унікальний годинник з національним українським колоритом: Gos Norrsken Northern Lights for Ukraine

Унікальний годинник з національним українським колоритом: Gos Norrsken Northern Lights for Ukraine

Незвичайний годинник із національним українським колоритом випустила відома швейцарська компанія. Ще в березні цього року Rolex представив макет хронометра в жовто-синьому виконанні. Оскільки більшість виробів виготовляє компанія вручну, а це дорогий процес, було організовано збір коштів.

За необхідності закласти часи у ломбард – достатньо звернутися до оцінувача VIPGOLD на сайті. У найкоротші терміни фахівець назве ціну. Угода проводиться так само швидко - протягом 24 годин.

Коротко про новинку

У перекладі зі шведської "Norrsken" - це північне сяйво. Це унікальне природне явище і спонукало творців уявити світові нову версію хронометра.

Співзасновник П. Шегрен, він же власник GoS, на чільне місце поставив професіоналізм постачальників і власну майстерність. Але при новій розробці було враховано досвід Йохена Бензінгера - відомого майстра гравіювання. Для остаточного рішення оформлення безелю Шегрен звернувся до ще одного гуру у вартових справах Мікаеля Кендлінда, який порадив використати шведський кристал. Ефект вийшов навіть над очікуваним: чарівні переливи кільця безелю дійсно нагадували відблиски північного сяйва.

Характерні особливості хронометра

Що стосується унікальної моделі годинника for Ukraine, то на окрему увагу заслуговують наступні характеристики:

  • Корпус із нержавіючої сталі.
  • Сріблясті кольори циферблат з візерунком ручної роботи.
  • Автоматичний механізм із деталями з дамаської сталі.
  • Загартоване скло циферблату.
  • Стандартні параметри: хронометр показує всі параметри часу.

Залишається додати, що аукціонна вартість годинника - від 10 до 20 франків (швейцарських). І ще один факт, що заслуговує на увагу: всі виручені від продажу унікальних годинників кошти надійдуть до українського фонду Червоного Хреста.

Окремо хочеться розповісти про колірне рішення. Шегрен дол шукав спосіб нанесення синій емалі. Декілька спроб увінчалися провалом, і, нарешті, йому вдалося знайти оригінальне рішення у вигляді хвилястих ліній на циферблаті. А жовтий відтінок було отримано шляхом позолоти другої частини. Новий проект зайняв лише три тижні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему

Останні матеріали