В центрі уваги

Вигідні покупки для кухні в Чорну п'ятницю

Вигідні покупки для кухні в Чорну п'ятницю

В періоді с 21.11-28.11 відбудеться Чорна п'ятниця 2022 - важлива подія для жителів нашої країни.

Цього дня покупці отримають можливість придбати товари, що ідеально підходять для кухні, за вигідною ціною. Знижки на деякі вироби сягатимуть високих значень, що дасть змогу купити бажану річ і заощадити значну суму грошей. Розглянемо, які кухонні товари можна придбати в Чорну п'ятницю.

Побутова техніка
Побутова техніка

Ці корисні прилади допомагають полегшити процес приготування їжі та покращують побут родини. Серед кухонної техніки, яку купують у Black Friday, популярністю користуються:

  1. холодильник. Один із найнеобхідніших пристроїв для кухні. Сучасні холодильники здатні не просто охолоджувати та заморожувати продукти. Низка технологій допомагає забезпечувати їхнє ефективне зберігання, що істотно полегшує життя користувачів. У Чорну п'ятницю можна з вигодою купити холодильник з дисплеєм, зоною свіжості, системою охолодження No Frost та іншими корисними функціями.
  2. Посудомийна машина. Цей корисний пристрій покращує якість життя, полегшуючи найскладнішу домашню роботу. Техніка ідеально очищає посуд, відмиваючи навіть засохлі забруднення. Хоча машина не входить до бюджетної категорії, проте в Чорну п'ятницю можна придбати її за вигідною ціною.
  3. блендер. Ця техніка міцно увійшла в побут людини. З її допомогою можна швидко перемішати, натерти та подрібнити продукти. Для покупців доступні стаціонарний, занурювальний або фітнес-блендер. У першому зручно готувати великі об'єми рідин, проте він галасливий і займає багато місця. Фітнес-блендер відрізняється маленьким розміром, обмеженим функціоналом і бюджетною ціною. Занурювальна модель компактна, за рахунок різних насадок вона справляється з багатьма побутовими завданнями.

Великі знижки очікуються на всю кухонну техніку, тому слід заздалегідь вибрати потрібний товар і дочекатися привабливих пропозицій у Чорну п'ятницю.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему

Останні матеріали