В центрі уваги

Роман Бондарук спростував наклепницькі сюжети політичних конкурентів

Роман Бондарук спростував наклепницькі сюжети політичних конкурентів

Я був першим у Луцьку керівником, який добровільно віддав людям у приватизацію відомчий гуртожиток, - Роман Бондарук спростував наклепницькі сюжети політичних конкурентів.

У прямому ефірі Громадського Інтерактивного Телебачення кандидат на посаду Луцького міського голови від ЗЕ-команди Роман Бондарук спростував закиди конкурентів та  закликав їх не вдаватися до брехні та маніпуляцій, а вести чесну боротьбу. 

"Замість того, щоб конкурувати посередництвом стратегічних програм і конкретних планів дій, на цьогорічних місцевих виборах все частіше використовують фабрикації і брехню", - заявив Роман Бондарук, -  такі ж брудні технології застосовували і під час виборів міського голови у 2015 році проти Миколи Романюка. Але правда все одно перемогла, і Микола Ярославович знову став міським головою".

Мені нестерпно, що нині фальшиві кандидати з "барського плеча" їхнього патрона так нахабно і безпринципно «промивають» лучанам мізки брехнею та підтасовками. Це – не просто політична нечистоплотність, а – зневага до виборців", - вважає Роман Бондарук.

Він надав переконливі докази, які вщент спростовують наклепницькі сюжети ТРК "Аверс" проти нього, які пізніше були ретрансльовані низкою волинських сайтів. Йдеться про справжні причини банкрутства "Західінкомбанку", роботу підприємства "Промбуд-6" та Центр енергоефективності, який до цього часу залишається власністю ОСББ і працює на благо лучан. 

Зокрема, щодо роботи "Промбуд - 6", Роман Бондарук стверджує: "У цій компанії було моє перше робоче місце – посада коменданта гуртожитку. Через 5 років я став заступником директора КП «Промбуд-6» з економічних питань. Це підприємство – колективної форми власності, тобто усі рішення – і щодо майна, і щодо керівника - приймають загальні збори колективу. З 1999 і по 2006 рік збори товариства не проводилися, підприємство занепадало. І саме колектив умовляв мене очолити компанію і порятувати від занепаду. За це проголосувала абсолютна більшість працівників. Єдиний, хто з таким рішенням не погодився, був колишній директор. Свою позицію він доводив  в усіх судових інстанціях, включно з Верховним судом України. І жоден суд не знайшов у діях колективу найменшого порушення.

Підприємство ще тривалий час працювало: велося будівництво, платилися податки, люди отримували зарплатню. Однак, життя змінюється, міняються умови ринку і конкуренції, підприємства створюються і закриваються, змінюються пріоритети, я спрямував свої сили на розвиток інших напрямків. Тому через 10 років діяльності компанії вона була ліквідована. При закритті кожен працівник отримав свою частку у грошовому еквіваленті. І я був першим у Луцьку керівником, який дав людям можливість приватизувати відомчий гуртожиток".

Кандидат на посаду Луцького міського голови пояснив, що від початку виборчої кампанії страждає від неправдивих, наклепницьких звинувачень: «Вони хотіли зробити таку простору білу доріжку для Ігоря Поліщука. Для цього бульдозером розчистили списки кандидатів від інших політичних партій. Зі "Слугою Народу" так не пройшло. Не змогли розчистити бульдозером - пустили проти мене інформаційний каток. Бо на сьогодні на цій доріжці лише я складаю чинній міській владі реальну конкуренцію і можу перемогти.

"Чорний піар безчестить тих, хто його застосовує. А на моєму боці - правда", - підсумував Роман Бондарук.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: вибори, луцьк
В тему