В центрі уваги

ТОП-11 компаній на Волині, які допоможуть якісно звести будинок

ТОП-11 компаній на Волині, які допоможуть якісно звести будинок

Вирішили побудувати будинок, проте не знаєте, де краще купити цемент, щебінь чи цеглу, до кого звернутися, аби замовити спецтехніку, які будівельні матеріали вам знадобляться, або ж просто які потрібно обрати двері та вікна?

Тоді ми підібрали для вас ТОП-11 компаній, які пропонують якісні послуги в сфері будівництва в межах Луцька та Волинської області.

ФОП Роман Яким

Починати будівництво потрібно маючи всю необхідну документацію. У цьому вам допоможе Роман Яким, який уже 8 років займається проектуванням будівель.

Як зазначає бізнесмен, на підприємстві гарантують якість, вчасність, доступну ціну та хороше ставлення до клієнта.

Фірма виконує повний спектр робіт з проектування будівель, виготовлення та погодження дозвільної документації від початку до завершення будівельних робіт, а також узаконення самовільного будівництва.

Ви можете отримати такі послуги:

 • проекти на будівництво чи реконструкцію будівель (передпроектна пропозиція, ескізний проект, ескіз намірів забудови, робочий проект);
 • будівельний паспорт забудови земельної ділянки;
 • містобудівний розрахунок;
 • повідомлення та декларації про початок будівельних робіт;
 • технічний паспорт;
 • авторський нагляд;
 • технічний нагляд;
 • декларація про готовність об'єкта;
 • детальний план території.

м.Луцьк,

вул. Ковельська, 53, офіс 408 (будівля Луцької райдержадміністрації, 4 поверх);

+38-095-000-35-85

Пошта: jakymroman@gmail.com

«ЗахідТрансБуд»

Зручно, вигідно та якісно – саме ці слова про підприємство «ЗахідТрансБуд». Вам не потрібно буде окремо шукати цемент, пісок, щебінь та цеглу, адже все це є в асортименті фірми.

Окрім доставки вище перерахованого, у компанії вам можуть запропонувати послуги самоскидів та  екскаватора.

Як розповів керівник Андрій Саць, «ЗахідТрансБуд» на ринку вже більше 10 років! За цей час на підприємстві сформували «книгу клієнтів».

«Ми працюємо чесно та якісно. Що стосується цементу, піску тощо, то у нас все «на вагу», ми не вводимо в оману свого покупця. Товар доставляємо вчасно. До всього ж не один рік ми працюємо з різними будівельними компаніями. І варто наголосити, що у нас справді дуже великий асортимент товару», - додав Андрій Саць.

Як він зазначив, цемент М-500 вони доставляють з Івано-Франківська. Рядову цеглу для чорнових робіт привозять з Рівного та Луцька. Також є великий вибір щебеню основних фракцій, який надходить з Рівненщини.

«ЗахідТрансБуд»  доставляє пісок з Волині, Львівщини та Миколаєва. В асортименті є дрібнозернистий, крупнозернистий, з глиною та без глини, для бетону, штукатурки, мурування.

Послуги, які пропонують:

 • Компанія працює тільки з перевіреними постачальниками.
 • Послуги, які ви можете замовити у «ЗахідТрансБуд»:
 • Перевезення вантажними автомобілями самоскидами від 1 до 30 тонн
 • Послуги екскаватора
 • Вивіз будівельних відходів
 • Послуги великого фронтального навантажувача (ковш 3.2 м³)

м. Луцьк,

вул. Львівська 154,

«ЗахідТрансБуд»

+38 097 75 16 430
+38 050 51 00 134

Пошта: stroyka.lutsk@ukr.net

«ЗахідТрансБуд»

«Будмайстер-Про»

Хочете звести будівлю чи зробити капітальний ремонт у своєму помешканні? Тоді вам необхідні будуть якісні будівельні матеріали та професіонали, які проконсультують, що вам найкраще підійде.

У магазині ви зможете знайти все, з чим необхідно працювати муляру, штукатуру та маляру.

Своїм покупцям на фірмі пропонують широкий асортимент різноманітних будівельних матеріалів відомих брендів та торгових марок Teknos, Tikkurila, Semin, Колорит, Anza, FTS, Beorol, Tesa, Kaem, ТМ Ceresit, ТМ HPX, Rigips, ТМ Anserglob за доступними цінами та гарантує їхню якість.

Що вам можуть запропонувати?

 • будівельні суміші — клеї для плитки та систем утеплення, шпаклівки та штукатурки, в тому числі й декоративні;
 • фарби, ґрунти, засоби для декорування деревини, емалі, фарби водоемульсійні, протигрибкові засоби;
 • інструменти — малярні валики, засоби захисту, вимірювальні інструменти, круги, свердла, матеріали для малярних робіт, ручні інструменти;
 • гіпсокартон та комплектуючі та багато інших товарів, які необхідні для проведення ремонтних чи будівельних робіт.

У магазині є оптимальний асортимент продукції, гнучка система знижок, професійна консультація по підбору матеріалів, усі товари сертифіковані.

м.Луцьк,

вул. Рівненська, 83,

+380673321673

Пошта: sales@budmajster.pro

«Будмайстер-Про»

«Будмайстер-Про»

ПП «Інтертрейд»

Підприємство «Інтертрейд» вже 16 років займається виробництвом і реалізацією збірних бетонних та залізобетонних виробів та товарних бетонів.

В асортименті компанії є більше ніж 200 найменувань виробів: плити перекриття, перетинки, фундаментні блоки, бордюри, плити плоскі, плити балконів і лоджій, опорні подушки, марші та площадки сходові, елементи колодязів, стрічкові фундаменти, плити теплотрас, товарний бетон різних марок, послуги бетононасоса.

Варто наголосити,  що приватне підприємство займає одне з провідних місць на ринку збуту нашому регіоні.

«Ми маємо повний цикл виробництва бетону та залізобетонних виробів, а також у нас є атестована лабораторія. До того ж усі інженерні працівники мають вищу освіту і великий досвід роботи у цій галузі», - розповідають про переваги підприємства в «Інтертрейді».

У підприємстві додають, що за роки роботи вони налагодили співробітництво з постачальниками матеріалів, які є необхідними для виробництва продукції. Серед них: ПАТ «Івано- Франківськцемент», ТзОВ «ККНК ТЕХНОБУД (щебінь) та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (метал).

м.Луцьк,

вул. Індустріальна,6,

(0332) 719079, (0332) 771019, (0332) 771020

Пошта: Intraid5@gmail.com

Intraid555@gmail.com

ПП «Інтертрейд»

«Волиньпрестижбуд»

«Волиньпрестижбуд» - будівельна, яка працює на ринку з 2014 року та здійснює комплекс робіт з проектування, будівництва та виробництва будівельних матеріалів.

Директор підприємства Петро Зінкевич займається будівельною справою з 2001 року, проте вирішив продовжити роботу вже у власній компанії.

Які послуги надають у фірмі:

 • будівництво та реконструкція, будівельні роботи на умовах генпідряду;
 • монтаж швидкомонтованих будівель під цехи, торгові центри, магазини, автосалони, ангари, склади;
 • влаштування промислових надміцних підлог у складських, виробничих, торгових приміщеннях;
 • оздоблення фасадів, обшиття металопрофілем, композитними панелями;
 • монтаж зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж і систем (опалення, водопроводу, каналізації, електрики, кондиціонування);
 • зварювальні роботи та виготовлення несучих конструкцій різної складності (ферми, балки, колони);
 • покрівельні роботи, влаштування шатрових покрівель;
 • земляні, фундаментні роботи, бетонування;
 • мурування з цегли, блоків, каменю;
 • благоустрій території, дизайн інтер’єрів.

Серед об’єктів, збудованих компанією, магазини «Сім23»,  внутрішнє оздоблення мийки та кафе «Фелічіта», магазин «Домашній» тощо.

Як розповів Петро Зінкевич, переваги компанії у багаторічному досвіді, своєчасному та якісному виконанню робіт, високому професіоналізмі та гарантії надійності.

м.Луцьк,

вул.Привокзальна, 13а

0959245544, 0977770857, 0505550034,

facebook.com

Youtube

http://volynprestyzhbud.com.ua/

Пошта: prestizhbud@ukr.net

«Волиньпрестижбуд»

«Бобкат»

У фірмі «Бобкат» надають послуги мінінавантажувача, який при своєму невеликому розмірі може піднімати і переносити вантажі до 1 тонни.

Підприємство на ринку вже 7 років і за цей час вони зробили 185 об’єктів та 39 проектів.

Коли потрібно використовувати Бобкет:

 • для комплексної забудови міст;
 • для будівництва приватних будинків;
 • виконують ландшафтні роботи різної складності;
 • оперативно справляються з прибиранням та озелененням невеликих ділянок;
 • ідеально показують себе на обмежених територіях.

Як повідомляють у компанії, бобкат може копати (ефективніше і швидше, ніж 10 робочих), збирати (матеріали та інші речі),занурювати (будь-яку вагу і розмір), бурити (будь-який ґрунт).

«Ви можете рити траншеї, прибирати або озеленювати територію і навіть будувати дороги за допомогою нашої спецтехніки і наших професіоналів», - додають на підприємстві.

«Бобкат»

Пошта: poslugibobket@gmail.com

0508483994

«Бобкат»

«Євродек»

Вже 25 років компанія «Євродек» є лідером по встановленню вікон та дверей у Волинській області.

Тисячі клієнтів переконалися у кваліфікованості персоналу та якості товару «Євродеку».

Тут вам можуть запропонувати різні види вікон та дверей; проконсультують, що є в асортименті та підберуть те, що потрібно вам.

На підприємстві вам запропонують пластикові, дерев’яні та алюмінієві вікна.

«Ми працюємо не з одним заводом, тому в нас можна придбати вікна від економ- до преміумсегменту, які ми замовляємо як на українських, так і на німецьких заводах. Кожен з них має декілька профільних систем та видів фурнітури», - розповів представник фірми Сергій Ліховський.

За його словами, вартість вікна залежить від виду скла, фурнітури та багатьох інших деталей, про які вам розкажуть під час консультації.

«Ми стараємося робити все за принципом: «зроби один раз, але так, як треба». Якщо клієнти захочуть зекономити, то ми пояснюємо та допомагаємо зробити це правильно», - додав він.

До слова, у «Євродеці» також є великий асортимент дверей: пластикові, дерев’яні, алюмінієві, вхідні металеві, міжкімнатні, технічні металеві, протипожежні.

До всього ж вам можуть запропонувати й протипожежні штори та люки.

За словами представника фірми,  вхідні двері є як квартирні, так і для приватних будинків. Вони представлені перевіреними українськими  виробниками (Одеса, Львів та Київ). В асортименті є й товар з Німеччини та Литви.

«Можливо, у нас порівняно з іншими виробниками дорожчі конструкції, але ми працюємо якісно та на совість. Наприклад, двері з-за кордону мають багато додаткових функцій: відкривання через відбиток пальців, сітківки ока, код або через мобільний телефон», - розповів Сергій Ліховський.

Він зауважив, що міжкімнатні двері можуть бути повністю дерев’яні, без МДФ, у натуральному шпоні, в екошпоні, фарбовані чи ламіновані плівкою.

«Ми можемо підібрати двері в будь-яке приміщення. Нам не важливо, підвищена волога в кімнаті чи ні, ми знайдемо рішення», - наголосив він.

У компанії є й додаткова фурнітура: ручки, обрамлення арок, різні види петель тощо.

Серед послуг, які вам можуть запропонувати:

 • Кваліфіковані консультації.
 • Професійний монтаж.
 • Доставка.
 • Гарантійне зобов’язання.
 • Післягарантійне обслуговування.

м. Луцьк,

вул. Ніла Хасевича, 6

«Євродек»

050 372 80 11; 050 438 11 12

facebook.com

Пошта: evrodek.info@gmail.com

«Євродек»

«Дах Паркан»

Хочете зробити дах, який довго прослужить, але щоб якість, ціна та зовнішній вигляд вас не розчарували?

Компанія «Дах Паркан» робить покрівлю вже більше 10 років, проте сам магазин існує два роки.

В асортименті дахи з металочерепиці, профнастилу, бітумної та полімерпіщаної черепиці.

Як зазначають у компанії, «Дах Паркан» працює лише з перевіреними виробниками, які пропонують якісний товар. Наприклад, «Arcelor Mittal» Німеччина, Польща, Бельгія, «ARVEDI» Італія, Корея. Фірма принципово не працює з Китаєм.

«Окрім якості та вчасності, наша перевага у знижках. Тобто якщо клієнт в комплексі замовить матеріал + роботу = знижка. Кожен замовник для нас важливий, тому ми завжди готові надати найсучаснішу та найповнішу базу пропозицій», - зазначає представник компанії.

с. Липини,

вул. Окружна 2а,

0505629632

«Дах Паркан»

«Дах Паркан»

ТД «Димохід»

У торговому домі «Димохід», який на ринку вже 15 років, великий асортимент димохідних систем будь-якої складності з нержавіючої сталі та керамічні.

Якщо ви хочете зробити свій дім теплішим і затишнішим, то вам потрібно звертатися саме сюди.

У компанії вам також можуть запропонувати:

 • нержавіючі труби та комплектуючі елементи систем димовідведення від виробника ТОВ "ВЕРСІЯ-ЛЮКС" м. Кривий Ріг;
 • листи технічної та харчової нержавіючої сталі будь-якої товщини та розміру;
 • печі-каміни, дров'яні опалювальні печі, печі-кам'янки;
 • засоби для чищення димоходів та котлів;
 • стінні клапани природної вентиляції;
 • алюмінієві фольги 100 мікрон, термостійкий скотч 350 градусів та герметики;
 • оцинковані труби (спіровент, ізовент, алювент);
 • водостічні системи з оцинковки та нержавійки.

Перевага магазину «Димохід» - у індивідуальному підході до кожної ситуації і до кожного клієнта.

«У нас часто запитують, а чому саме нержавійка? Основними вимогами до сучасного димоходу є стійкість до високих температур і конденсату. Завдяки кислотостійкості нержавіюча сталь стала найпоширенішим матеріалом у виробництві димохідної техніки. А оскільки ми хочемо,а би наші клієнти користувалися якісною продукцією, то вибір «впав» саме на них», - зазначають в магазині.

До речі, у торговому домі вам безкоштовно нададуть консультацію.

м.Луцьк,

вул. Конякіна 24а (Варшавський ринок),

вул. Карпенка-Карого, павільйон 28 (над дорогою)

0667008778, 0987008778

«Димохід»

facebook.com

ТД «Димохід»

Ландшафтний дизайн

Після кропітких робіт у будинку хочеться облагородити територію навколо нього, аби приємно було вийти з сім’єю на ґанок попити кави або посидіти з друзями в альтанці.

Для цього потрібно створити приємну атмосферу навколо вашого житла. Підприємець Василь допоможе вам зі смаком облаштувати двір, звісно, враховуючи ваші побажання.

У питанні ландшафтного дизайну завжди краще покластися на професіоналів.

Серед послуг, які вам запропонують:

 • ескізні пропозиції на основі побажань замовника (вибір стилю, побажання, розміщення на території);
 • плани мощення (розміри, квадратура, погонаж матеріалів);
 • дендроплан (перелік рослин, посадковий план);
 • план освітлення та електрифікації;
 • план водопостачання та поливу;
 • план водовідведення (зливова каналізація).

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами: 0992293793 – Василь, 0975460947 - Олег.

Ландшафтний дизайн

«Бобер»

Дерев’яний будинок, баня, альтанки, дитячі містечка – це рай для відпочинку від буденності та складної роботи.

Фірма "Бобер-Еліт" вже впродовж 20 років забезпечує будівництво та продаж дерев'яних будинків та виробів з дерева.

Гарантія на всі роботи до 10 років.

Що вам можуть запропонувати:

 • проектування та будівництво дерев'яних будинків;
 • будівництво бані в базовій комплектації або за індивідуальним проектом;
 • виготовлення альтанок "під ключ";
 • будівництво та реалізація дитячих майданчиків;
 • садові меблі та аксесуари до них;
 • виготовлення модульних приміщень – дач, кіосків, вагончиків з металевим каркасом;
 • продаж пиломатеріалів без посередників.

«За час існування фірми ми створили свою базу клієнтів. Наші вироби можна побачити у «Портсіті», в ресторані «Брама», у «Срібних лелеках», у магазинах на кшталт «Фуршету», «Вопаку». Ми гарантуємо якість робіт, чесність та порядність персоналу», - розповів власник фірми Віктор Гоцалюк.

Він додав, що плюсом фірми «Бобер» є доставка негабаритних речей клієнту додому.

Варто наголосити, що підприємство має власну пилораму, власне виробництво профільного брусу, транспорт для доставки пиломатеріалів та дві бригади професіоналів.

м. Луцьк,

вул. Карбишева, 4

+38(097)049-00-00

Пошта: sales.boberelit@gmail.com

«Бобер»

facebook.com

«Бобер»

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, Будівництво, будинок
В тему