Поради

Найшкідливіша страва для сніданку

Найшкідливіша страва для сніданку

Дієтологиня Холлі Кламер із США назвала страву, яка, на її думку, є найшкідливішим варіантом сніданку.

Про це йдеться у статті Eat This Not That!

Фахівчиня вважає, що кекси та маффіни, приготовлені в домашніх умовах, можуть бути не тільки смачною, але і корисною їжею. Однак кекси, які продаються в магазинах і кафе, найчастіше виявляються найшкідливішою випічкою з усіх, яку можна знайти. Особливо на це варто звернути увагу тим, хто регулярно снідає кексами або їсть їх у час перекусу протягом дня.

У першу чергу Кламер стверджує, що маффіни, які виробляють для масового продажу, за останні роки занадто додали у вазі і калорійності.

«Якщо раніше стандартний кекс важив близько 40 грамів, то тепер його вага може бути навіть більше 100 грамів. Такий кекс із магазину або кафе може містити від 500 до 700 кілокалорій і стільки ж цукру, скільки пляшка солодкого газованого напою», - стверджує дієтологиня.

Кламер також стверджує, що склад таких мафінів далекий від ідеалу.

«У кексах із магазину зовсім небагато корисної клітковини, зате повно рафінованого борошна та цукру. Крім того, найчастіше їх готують на рафінованій олії, яка містить шкідливі жирні кислоти омега-6, що сприяють розвитку запальних процесів», - сказала дієтологиня.

У той же час Кламер вважає, що кекс, приготовлений в домашніх умовах, для якого в правильних пропорціях змішане вівсяне борошно, сухофрукти і подрібнені овочі, може стати здоровою їжею для сніданку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Харчування і дієти, здоровий спосіб життя, сша
В тему