Поради

Сексологи пояснили, як у чоловіків формується типаж ідеальної жінки

Сексологи пояснили, як у чоловіків формується типаж ідеальної жінки

При виборі коханої чоловіки часто виходять з сформованого протягом життя типажу жінки. У всіх він різний, але обумовлюється одними і тими ж факторами.

Сексологиня Алія Корольова розповіла, чим керуються представники сильної статі, коли шукають ідеальну партнерку.

Типаж - це справа смаку, а смак у нас з'являється, тільки коли нам вже є з чим порівняти. Відповідно, чоловік вибирає собі ту жінку, яка в дитинстві йому найбільше запам'яталася. Існує думка, що кожен чоловік вибирає собі другу маму, тобто підсвідомо шукає собі ту, яка буде схожа на матір.

З одного боку, таке твердження вірне, вважає сексологиня, але якщо, припустімо, в дитинстві у хлопчика фігура матері була не сильна, ним займалася, наприклад, бабуся або двоюрідна тітка, то зв'язок дитини з цією родичкою буде набагато сильнішим.

Спеціалістка пояснила, що хлопчик несвідомо буде вважати бабусю еталоном жінки. Але в майбутньому це необов'язково може бути бабуся. Наприклад, вихователька з дитячого саду запам'ятається хлопчикові як особлива жінка, яку він обов'язково хоче мати в майбутньому.

Так формується не тільки типаж зовнішності. За словами сексологині, чоловік також буде шукати в майбутній обраниці особливості характеру тих жінок, які йому запам'яталися в юному віці. Однак, таким чином чоловіки вибирають собі обраницю лише в юності.

У більш усвідомленому віці, років до 30, у нас вже добре розвивається критичне мислення і ми не шукаємо жінку, яка б відповідала якимось перевагам з дитинства. Смак видозмінюється, щось додається, щось зменшується, формується певний типаж. Не обов'язково він повинен бути якимось еталоном: блондинка, висока, добра, турботлива, уважна.

Чоловік буде обов'язково шукати дрібні якості, які йому найбільше подобаються в жінках, незалежно від кольору волосся і інших параметрів, зробила висновок експертка.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: чоловіки, жінки, сексолог, стосунки, психологія
В тему