Поради

Ідеально сумісні у шлюбі імена

Ідеально сумісні у шлюбі імена
  • Жінкам з іменами Аліна, Юлія, Єлизавета, Анжела і Світлана підійдуть чоловіки з іменами Олександр, Владислав, В’ячеслав, Дмитро, Ілля, Леонід, Руслан, Станіслав. Жінки з цими іменами мають непростий характер і підвищену емоційність, тому їм підійдуть темпераментні чоловіки.
  • Аллі, Ганні, Яні, Жанні щастя принесуть Антон, Вадим, Віктор, Анатолій, Володимир, Ігор, Костянтин, Павло, Роман і Олексій. Власниці цих імен потребують стриманих супутників життя. Чоловіки, які підходять їм за іменами, дадуть зрозуміти, що ці жінки для них важливі й кохані.
  • Для Віри, Катерини, Надії будуть хороші Олексій, Борис, Валерій, Володимир, Ігор, Дмитро, Михайло, Микола, Руслан, Пилип і Станіслав. Жінки з такими іменами стримують свої емоції і не показують їх коханому, але, незважаючи на це, вони життєлюбні і оптимістичні. З чоловіками, які їм підходять по іменах, у них найбільша сумісність.
  • Ксенії, Анастасії, Софії, Анфісі підійдуть Максим, Артем, Антон, Борис, Вадим, Віктор, Володимир, Всеволод, Ігор, Костянтин, Микита, Роман, Сергій. Жінки з такими мінами звикли жити на широку ногу, любити всім серцем, ненавидіти на все життя. Це емоційні і надто горді натури з шаленою енергетикою, тому їм підійдуть чоловіки, які знають собі ціну.
  • Валентина, Галина, Олена і Євгена будуть щасливі з Єгором, Ігорем, Кирилом, Петром і Яковом. Вони відносяться до дам незалежних і стрімких, запевняють астрологи. Але в глибині душі їм хочеться спокою і сімейного щастя. Чоловікам, які будуть поруч з цими жінками, знадобляться стійкий характер і великий запас терпіння.
  • Наталі, Ользі, Тетяні, Дарині хорошу пару складуть Андрій, Анатолій, Антон, Володимир, Віктор, Єгор, Ігор, Микита, Олег, Роман і Сергій. Жінки з такими іменами мають часту зміну настрою, деяку примхливість. Чоловіки з такими іменами зможуть пом’якшити вдачу коханих.
  • Марина, Маргарита, Марія, Любов, Людмила, Тамара будуть прекрасно себе почувати з Борисом, Володимиром, Кирилом, Дмитром і Юрієм. Це чуттєві жінки, вони вміють впливати на чоловіків, але користуються цим в міру. Ідеальним чоловіком для такої дами стане людина, яка бачить її наскрізь, не йде на поводу і щиро любить.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: шлюб, Весілля, стосунки, чоловіки, жінки
В тему