Поради

Лікарі офіційно дозволили їсти напівфабрикати

Лікарі офіційно дозволили їсти напівфабрикати

Лікарка-терапевтка, дієтологиня клініки естетичної медицини Марія Черняєва повідомила, що зовсім не обов’язково відмовитися від напівфабрикатів.

Багатьом людям не вистачає часу на те, щоб самим готувати смачні і корисні страви. На допомогу приходять напівфабрикати, які значно полегшують і прискорюють цей процес. До того ж, ці продукти цілком можуть відповідати правилам здорового харчування.

«Така їжа завжди залишиться, але, швидше за все, буде тренд на більш екологічну і зрозумілу продукцію. На мій погляд, люди почали дбати про своє здоров’я, читати етикетки, розглядати їжу і віддавати перевагу якісній продукції», - уточнила Черняєва.

Лікарка порадила ретельно вивчати склад напівфабрикатів. Чим менше інгредієнтів, тим кращий і якісніший продукт, пояснила вона. Наприклад, до складу м’ясного напівфабрикату в ідеалі повинні входити тільки м’ясо, сіль і спеції, без всяких добавок з індексом E, барвників і антиоксидантів.

«Чим простіше склад, тим краще. Головне, щоб не було глутамату, він покращує смак продукту, але викликає залежність», - пояснила Черняєва.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: страви, Харчування і дієти, дієти, Лікарі
В тему