Поради

Аптечка в дорогу

Аптечка в дорогу

Збираєтеся у відпустку? Обов’язково подбайте про дорожню аптечку, навіть якщо вирушаєте на Світязь. А тим більше, у випадку, коли їдете за кордон. Звісно, якщо не бажаєте пояснювати якомусь арабу ламаною єгипетською, що у вас стався розлад шлунку або подряпали колінце.

 

1. Якщо маєте медичні препарати, котрі вживаєте регулярно, покладіть їх найперше і з запасом.

2. Болезаспокійливі, особливо від болю в голові, який може виникнути і при перельоті і навіть при незначних змінах кліматичних умов.

3. Засоби від розладу шлунку та кишечника візьміть обов’язково і побільше. Особливо, якщо їдете на відпочинок із дітьми. Не зайвим буде в перші дні відпочинку давати дітям засоби із корисними бактеріями, навіть якщо в них все в порядку із травленням, адже повна зміна їжі теж є стресом для організму.

4. Жарознижувальні препарати. Підвищення температури на відпочинку, на жаль, дуже поширене явище. І не завжди воно супроводжується хворобою. Це може бути просто акліматизація, а тому препарати цієї групи вам необхідні.

5. Антисептики такі, як йод або перекис водню.

6. Лейкопластири.

7. Засоби від болю в горлі і від нежитю.

8. Протиалергічні таблетки.

9. Засоби від закачування.

10. Сонцезахисні засоби і крем від опіків.

11. Засоби від комах.

12. Термометр.

13. Бинт і вату.

14. Антибіотики в разі, якщо ви або ваші рідні схильні до вірусних інфекцій.

 

Усі ліки найкраще спакувати в одну ємкість. Бажано, щоб вона була цупкою, аби медикаменти не пошкодилися. Ліки краще брати в упаковці, щоб уникнути проблем при проходженні митного контролю, адже пілюлі, вийняті із різних упаковок, можуть видатися митникам досить підозрілими.

Відпочивайте на здоров’я!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Дозвілля, туризм
В тему

Останні матеріали