Поради

Автомобілі, які увійшли в історію

Автомобілі, які увійшли в історію

Є автомобілі, на яких просто зручно пересуватися. Проте серед них трапляються справжні монстри, рекорди котрих змінили світ.

На сонячних батареях

Найшвидшим авто у світі на сонячних батареях є Solar star з ідеальною аеродинамічною формою. Під австралійським сонцем, в аеропорту близько Сіднея, німецький гонщик розігнав на злітно-посадковій смузі абсолютно екологічний гоночний автомобіль до 135 км/год.

Найкрасивіший

Корпус Rolls-Royce (1910 Edition) з дивною назвою – The Silver Ghost – покритий 24-каратним золотом. Колись він належав королю Сіаму (Таїланду). Повелитель їздив на ньому лише на паради. В 1986 році на аукціоні в Монако новий власник заплатив за нього 900 000 марок.

Найпопулярніший гібридний автомобіль

Більш ніж 35 000 гібридних Toyota Prius були продані в Японії. Запущена модель 4 жовтня 1997 року. Викид хімікатів цієї машини менший від звичайних на 90%. Toyota Prius розроблена як більш екологічно чисте авто, ніж звичні нам бензинові транспортні засоби, що не позначилося на продуктивності, вартості і комфорті.

Найнижче авто

Японці створили машину заввишки 45,2 см. Вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса як найнижча автівка, на якій дозволено їздити звичайними дорогами. Mirai сконструювали студенти курсу автомобільної інженерії вищої школи в місті Асакучі в листопаді 2010 року. Назва машини перекладається з японської як «майбутнє».

Двигун найнижчого автомобіля в світі «харчується» від 6 акумуляторів.

Найвища швидкість

Енді Грін – англійський пілот і автогонщик. 15 жовтня 1997 року на турбокарі Thrust SSC встановив світовий рекорд наземної швидкості, також уперше перевищивши швидкість звуку на автомобілі. Це досягнення стало кульмінацією шести років роботи.

Все про: Авто, цікаво знати
В тему

Останні матеріали