7 Грудня 2017
Новини

Ягодинська митниця: чи й далі є черга з понад 800 авто?

Ягодинська митниця: чи й далі є черга з понад 800 авто?

Митний пост «Ягодин» працює в штатному режимі, але з максимально допустимим навантаженням.

З 1 грудня пункти видачі дозволів Державної служби України з питань безпеки на транспорті відновили видачу дозволів на поїздку по території Польщі при виконанні перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні. До цього часу ця процедура була призупинена у зв’язку із закінченням (або несвоєчасним отриманням) дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень Республікою Польща. Про це повідомили в прес-службі Волинської митниці ДФС.

Як зазначено в повідомленні, станом на сьогодні, 7 грудня, Ковельський пункт видачі дозволів видав їх більше ніж 2,5 тисячі. Тож усі вантажні автомобілі, які в очікуванні дозволу накопичилися на парковках прикордонних із Польщею волинських міст та селищ,  масово вирушили в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин» для завершення митного оформлення в режимі «експорт».

Волинська митниця ДФС роз’яснює, що, згідно з технічними характеристиками та  міжнародними договорами із суміжною стороною, максимально допустима здатність цього пункту пропуску для вантажних автомобілів у режимі «експорт» становить 200 одиниць за зміну (400 за добу).

«Митний пост «Ягодин» працює в штатному режимі, оформляючи за зміну на виїзд з митної території України від 190 до 215 транспортних засобів, проте таке навантаження є максимально допустимим», – пояснює начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

Він закликає водіїв до розуміння, толерантності та взаємоповаги під час очікування перетину державного кордону та в ході здійснення митних формальностей. Зі свого боку Волинська митниця ДФС вживає усіх можливих заходів для забезпечення ритмічності й оперативності митних процедур.

Нагадаємо, станом на 2 грудня в напрямку виїзду з України утворилася черга у 195 вантажівок, а 6 грудня станом на 20.00 у ній стояло вже понад 800 авто. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему