23 Листопада 2017
Новини

Українські жінки отримують на 20 % меншу зарплатню, ніж чоловіки

Українські жінки отримують на 20 % меншу зарплатню, ніж чоловіки

В Україні заробітна плата жінок становить лише 80 % зарплати чоловіків, торік цей відсоток становив 70 % і менше. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час першого Українського жіночого конгресу, передає Еспресо.  

«Перше півріччя 2017 року показало нам, що середньомісячна зарплата жінок становить лише 80 % середньомісячної зарплати чоловіків. Безумовно, ми бачимо певне покращення ситуації порівняно з попередніми роками, коли цей відсоток становив 70 і менше, але очевидно, що нам є над чим працювати», – сказав Розенко.

Він зазначив, що пов’язує незначний підйом рівня середньої заробітної плати жінок зі зростанням мінімальної зарплати до 3200 гривень.  

«Очевидно, що цього недостатньо, адже ми чудово розуміємо, що питання оплати праці дуже тісно пов’язане в цілому із соціальним захистом родини, зокрема із майбутнім пенсійним забезпеченням жінок», – заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Нагадаємо, вчора в Києві розпочав роботу перший Український жіночий конгрес, організований за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості».

Мета першого Українського жіночого конгресу – об’єднати його учасників довкола ідеї забезпечення гендерної рівності в різних секторах українського суспільства як базового елементу сталого розвитку нашої держави.  

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему