9 Листопада 2017
Новини

США виділять українським військовим $ 350 млн

США виділять українським військовим $ 350 млн

Комітети Палати представників і Сенату США з питань оборони схвалили проект оборонного бюджету на 2018 рік, в якому передбачається виділення Україні 350 мільйонів доларів на допомогу військовим. Про це сказано в опублікованому документі узгодженого бюджету, передає Еспресо.

Всього на оборонну сферу передбачений бюджет у розмірі 700 мільярдів доларів, що підтверджує слова Дональда Трампа, який неодноразово закликав посилити війська. У документі вказується, що більшість коштів піде на підвищення рівня підготовки військових, а також для закупівлі нових винищувачів і кораблів.

У проекті бюджету вказується, що США повинні протистояти агресивній політиці Кремля і допомагати своїм союзникам, зокрема Україні.

«Бюджет передбачає виділення $ 350 мільйонів допомоги у сфері безпеки, включаючи оборонну летальну допомогу. Законодавство обмежує видачу половини цих коштів до тих пір, поки глава Пентагону не підтвердить, що Україна прийняла суттєві заходи для втілення оборонної інституційної реформи», — йдеться в тексті документа.

Для набуття чинності бюджету його повинні схвалити в Палаті представників і Сенаті під час голосування. Після цього документ повинен підписати американський президент Дональд Трамп.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему