3 Листопада 2017
Новини

Повний Місяць 4 листопада – найважливіший день місячного циклу

Повний Місяць 4 листопада – найважливіший день місячного циклу

Багато хто думає, що Повня – це дуже небезпечний день, однак таким він буває далеко не завжди. Вам може посміхнутися удача і в серп, але може й не пощастити в будь-який інший день. Але якими б не були прогнози на цей день, удача залежить тільки від вас.

Перебувати 4 листопада Місяць буде в Тельці. Повний місяць у цьому Знаку Зодіаку робить Місяць більш творчим та менш небезпечним. Це чудова новина для всіх, хто хотів провести суботу максимально активно.

Кохання

Найважливішою сферою життя в прийдешню Повню стане кохання. Тут можна буде досягти максимально позитивних результатів тільки за допомогою дипломатії. Це стосуватиметься не лише тих, хто вже знайшов другу половинку, але і тих, хто до сих пір знаходиться в пошуках.

Максимальна активність Місяця означає наявність проблем з емоціями – люди будуть неспокійними. Ви повинні бути творчими.

У листопадовий Повний Місяць будь-який позитив і негатив буде запам’ятовуватися людьми надовго, тому у вас є шанс сподобатися комусь дуже сильно або стати комусь ненависними.

Удача посміхнеться тим, хто відкриє своє серце новим почуттям. Відносини дружні астрологи також радять зміцнювати. Запрошуйте гостей до себе додому, щоб познайомитися ближче, поділитися таємницями і секретами.

Настрій і здоров’я

Ваш настрій залежатиме тільки від вас, хоча буде і чимало факторів, що впливають на нього ззовні. Можуть загостритися деякі хронічні хвороби через підвищену активність Місяця. Через необачність ви можете отримати пошкодження де завгодно: на вулиці, на дорозі, на кухні. Більшість трaвм виходить саме в періоди Повного Місяця.

Проблеми, пов’язані зі здоров’ям, будуть народжуватися тільки в результаті неправильного способу життя.

Цей день буде хорошим для зміни обстановки, для зміни самих себе. Постарайтеся відвідати перукаря, якщо ви давно хотіли це зробити. Змініть імідж, щоб стати щасливішими. Не сидіть на місці – перебувайте в постійному русі в цей Повний Місяць.

Повний Місяць у Тельці повинен стати для вас джерелом нових можливостей, а не проблем. Побудьте самими собою, не бійтеся змін, адже вони і є життя. Астрологи радять керуватися покликом серця в цей день. Ваші думки – ось єдина важлива річ в цей час.

Фінанси і робота

Енергетика Тельця творча, тому вам потрібно просто довіритися поклику свого серця. Всесвіт не допустить вашого фіаско в такий день, але повний Місяць може спровокувати вас на вчинки, про які ви будете шкодувати дуже довгий час.

Це означає, що з начальством краще не контактувати і тим більше не обіцяти нічого вищим чинам. Ваші слова можуть звести вас в фінансову яму і позбавити поваги колег, партнерів і ворогів. Як кажуть мудреці, ваші вороги повинні вас поважати, тоді вони не такі небезпечні, як здається. Якщо втратити повагу цих людей, то жити стане набагато складніше.

Що стосується планування, то його теж краще уникати. Телець не любить складати плани – він любить мріяти і втілювати мрії.

Місячному календарю вже понад 6 000 років. Протягом довгого часу він був найкращим помічником для пошуку удачі. Таким він і залишається, так що намагайтеся враховувати поради астрологів у найважливіший день місячного циклу.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему