Україна за результатами репатріаційних заходів змогла повернути тіла ще 501 загиблого захисника.
Про це в Telegram повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Там розповіли, що на рідну землю вдалося повернути:
- 382 тіла захисників, які загинули на Авдіївському напрямку;
- 56 загиблих воїнів із Бахмутського напрямку;
- 45 тіл захисників з Мар'їнського напрямку;
- 6 тіл захисників, що загинули на Вугледарському напрямку;
- 4 загиблих воїнів на Запорізькому напрямку; – 7 тіл захисників, які воювали на Луганському напрямку.
Також вдалося повернути тіло українського захисника з моргу на території рф.
«Збройні Сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих», – зазначено у заяві.
Після цього тіла українських бійців передадуть сім'ям для проведення поховання.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На кордоні з білоруссю готові до евакуації населення
23 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
Як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
23 Червня 2026
На Закарпатті прикордонники викрили організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
23 Червня 2026
Помер захисник з Волині Василь Сіжук
23 Червня 2026
Захисники знищили 1 390 окупантів за минулу добу
23 Червня 2026
У Запорізькій області загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
23 Червня 2026
Реклама







