30 Жовтня 2017
Новини

Батько забив до смерті власну доньку

Батько забив до смерті власну доньку

Правоохоронці розслідують обставини жахливого злочину, який стався в Херсонській області. Чоловіка підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень власній однорічній дочці, яка померла від побоїв, повідомляє "Новини Голої Пристані".

Сам підозрюваний стверджує, що бив дружину, яка в цей момент тримав на руках дитину, тому дівчинці також дісталося. Після побиття батьки не викликали швидку, і самі не надали ніякої допомоги дитині. Пізніше лікарі діагностували, що в дівчинки була черепно-мозкова травма і мозкова кома.

В поліцію звернулася медсестра, яка прийшла для планової перевірки дитини. Вона заявила, що дівчинка ледве дихала і мала кілька саден на тілі і голові. Дитину негайно госпіталізували до лікарні, але було вже пізно, того ж вечора дівчинка померла.

У неблагополучній родині є ще дві дитини, донька 9 років і п'ятирічний син. Чоловік працює за наймом і постійно зловживає алкогольними напоями. Його дружина має розумові відхилення, тому нічого пояснити не змогла.

Старших дітей тимчасово забрали з сім'ї в санаторій, вони дуже налякані, тому з ними працюють психологи.

Тим часом правоохоронці заарештували жінку і чоловіка. Їм пред'явлено звинувачення в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які потягли за собою смерть.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему