23 Квітня 2024
Новини

В Україні зростатимуть тарифи на комуналку

В Україні зростатимуть тарифи на комуналку
Фото - ілюстративне

В Україні у 2024 році тарифи на електроенергію, за прогнозами експертів, зростуть на 15%.

У 2025 році очікується підвищення ще на 15%. Про це повідомляє консенсус-прогноз за квітень 2024 року експертів та чиновників, оприлюднений на сайті Мінекономіки.

Згідно з прогнозом, ціни на газ в Україні у 2024 році не зміняться. Водночас підвищення очікується вже у 2025 році - на 10%.

Тарифи на постачання теплової енергії та гарячої води зростуть у 2024 році на 10%, наступного року - ще на 15%, прогнозують експерти та чиновники.

Консенсус-прогноз - це усереднені значення основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку України, на основі експертних оцінок учасників опитування - провідних фахівців у сфері макроаналізу та прогнозування. У консенсус-прогноз враховувалися прогнози міністерств, державних інститутів, неурядових центрів та банків.

Нагадаємо, в Україні діє мораторій на підвищення тарифів на газ, гарячу воду та опалення, який не стосується електроенергії та холодної води.

Українська влада в листі про наміри до керівництва МВФ (Меморандумі) допускає поступове підвищення комунальних тарифів для населення під час війни та після її закінчення.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, ціни, комунальні послуги, економіка
В тему