23 Квітня 2024
Новини

Скільки вантажівок перетнули «Ягодин» за добу розблокованого кордону

Скільки вантажівок перетнули «Ягодин» за добу розблокованого кордону

Волинські митники за неповну першу добу роботи розблокованого пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» оформили 458 ваговозів на в’їзд в Україну та 344 – на виїзд до Польщі.

Про це повідомили у Волинській митниці.

Щодо експорту, то першим оформився вантаж з промисловим товаром, який записався до Є-черги на перетин кордону ще 25 лютого.

Станом на 10 годину 23 квітня у черзі з польского боку на в’їзд перед Дорогуськом очікує 150 транспортних засобів. В електронній черзі з українського боку виклику до «Ягодина» від Укртрансбезпеки, що адмініструє цю чергу, очікує 1685 авто. Після поширення інформації про розблокування «Ягодина» вона збільшилась у 12 разів.

«Працюємо у посиленому режимі, аби надолужити простій, зумовлений польською блокадою кордону. До слова, лише у цьому році вона тривала 90 календарних днів», – зазначають у митниці.

Акції протесту фермерів на території Польщі біля кордону з Україною на дорогах, які ведуть до пунктів пропуску, відновили 9 лютого 2024 року. Головними вимогами протестувальників є заборона імпорту української агропродукції і відмова Польщі від Європейського зеленого курсу.

Нагадаємо, з 15 квітня тимчасово не курсуватиме дизель-поїзд «Ковель – Ягодин – Ковель». Рух в обох напрямках припинять орієнтовно на два тижні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: польща, митниця, Волинь
В тему