19 Лютого 2023
Новини

Що подарувати чоловікові на день народження: оригінальні та практичні подарунки

Що подарувати чоловікові на день народження: оригінальні та практичні подарунки

Подарунки для чоловіків можуть бути дуже різноманітними, залежно від інтересів, хобі та потреби одержувача.

Ось кілька ідей, які допоможуть знайти ідеальний подарунок для чоловіка:

Гаджети

Чоловіки часто цінують різні технологічні прилади, такі як смартфони, навушники, планшети, фітнес-години або камери.

Аксесуари для спорту

 Якщо чоловік любить спорт, можна подарувати йому якусь річ, пов'язану з його улюбленим видом спорту. Наприклад, нові кросівки для бігу, м'яч для футболу, спортивний рюкзак або фітнес-мат.

Алкоголь

Якщо чоловік цінує якісний алкоголь, можна подарувати йому пляшку його улюбленого вина, віскі або крафтового пива.

Книги

 Якщо чоловік зацікавиться літературою, можна подарувати йому нову книгу відомого автора або видання з його улюбленої тематики.

Одяг та аксесуари

 Якщо чоловік приділяє увагу своєму зовнішньому вигляду, можна подарувати йому якісний гаманець, ремінь, годинник або костюм.

Подарункові сертифікати

 Якщо ви не знаєте, що саме можна подарувати чоловікові, можна отримати подарунковий сертифікат у магазині, де він любить купувати товари.

Незалежно від того, який подарунок ви оберете, пам'ятайте, що важливо, щоб він був придатний і корисний для одержувача.

Що подарувати чоловікові у якого все є

Подарунки для чоловіків, у яких вже є все, можуть бути трохи складнішими, але все ж є багато ідей, які можуть бути цікавими. Ось кілька ідей, які можуть стати в пригоді:

 • Експериментальний досвід

Подаруйте чоловікові можливість спробувати щось нове і цікаве. Наприклад, можна подарувати випробування в екстремальному виді спорту, майстер-класи з мистецтва або курси з нової галузі, яка його зацікавить.

 • Подорож

Якщо чоловік любить подорожувати, можна подарувати йому тур або путівку на незвичайну подорож, наприклад, екзотичну країну, до якої він завжди мріяв потрапити.

 • Підписка на послуги

Можна подарувати чоловікові підписку на послуги, такі як музичні стрімінгові послуги, послуги онлайн-курсів або членство в спортивному клубі.

 • Щось особливе

Подаруйте чоловікові щось незвичайне та особливе, що він, напевно, не очікує. Наприклад, можна подарувати йому мистецьке полотно, виготовлене на замовлення, або цікавий антикварний предмет, який колись він згадував.

 • Фотокнига

Створіть для чоловіка фотокнигу зі спогадів про спільні моменти, подорожі та особливості подій. Це може бути зворушливим і приємним подарунком, який пам'ятається надовго.

Завжди пам'ятайте, що важливо не тільки сам подарунок, але й те, як ви його подаруєте та покажете свою вдячність та любов до чоловіка.

Ексклюзивний подарунок для чоловіка

Якщо ви шукаєте ексклюзивний подарунок для чоловіка, то це може бути завданням важким, але можна відзначити кілька ідей:

 • Електроніка

Подаруйте чоловікові нове високотехнологічний пристрій, який тільки вийшов на ринок, або особливо дорогий та потужний гаджет, який він завжди мріяв мати.

 • Рідкісний предмет

Знайдіть рідкісний або старовинний предмет, який може зацікавити вашого чоловіка, такий як антикварна книга, монета або навіть військова реліквія.

 • Аксесуари

Подаруйте ексклюзивний та дорогий аксесуар, наприклад, вишуканий годинник, пенал з екзотичної шкіри або сумку відомого дизайнера.

 • Подорож

Організуйте незабутню подорож для свого чоловіка, наприклад, до екзотичної країни, на престижний автосалон або на екскурсію до виробника його улюбленої техніки.

 • Подарункова картка на персоналізований досвід

Купіть подарункову проблему на персоналізований досвід, такий як експериментальні майстер-класи, заняття зі стрільби з лука, вивчення кулінарних рецептів від знаменитого кухаря або інший нестандартний досвід.

Важливо пам'ятати, що ексклюзивний подарунок - це той, який розкрив у вашого чоловіка певні емоції та приємні враження. Оригінальність та персоналізація є ключем до успішного ексклюзивного подарунка.

ТОП-13 практичних подарунків для чоловіка

Якщо ви шукаєте практичний подарунок для чоловіка, то ось кілька ідей:

 1. Навушники з шумозаглушенням

Якщо ваш чоловік подорожує часто або працює в шумному середовищі, то навушники з шумозаглушенням можуть стати дуже корисним подарунком.

 1. Рюкзак

Якщо ваш чоловік любить подорожувати або щоденно носити з собою багато різних речей, то рюкзак може бути корисним подарунком.

 1. Електрична бритва

Якщо ваш чоловік любить доглядати за собою, то електрична бритва може бути дуже корисним подарунком.

 1. Набір інструментів

Якщо ваш чоловік любить ремонтувати речі вдома, то набір інструментів може стати корисним подарунком.

 1. Книга

Якщо ваш чоловік любить читати, то книга може бути дуже цікавим подарунком. Ви можете вибрати книгу з його улюбленої жанрової категорії або про тему, яка його цікавить.

 1. Смартгодинник

Якщо ваш чоловік любить технології, то смартгодинник може стати корисним подарунком, який дозволяє йому підтримувати повідомлення та інші корисні функції без необхідності додавати телефон.

 1. Підписка на журнал або інший сервіс

Якщо ваш чоловік має певні захоплення чи інтереси, то підписка на журнал або інший сервіс (наприклад, стрімінговий сервіс з його улюбленими фільмами чи серіалами) може стати цікавим подарунком.

 1. Інтерактивний годинник для столу або настінний

Це може бути відмінним подарунком для чоловіка, який любить точність та пунктуальність. Додаткові функції такого годинника можуть включати термометр, гігрометр та інші корисні функції.

 1. Абонемент у спортзал або на тренування

Це може бути відмінним подарунком для чоловіка, який хоче займатися спортом та підтримувати своє здоров'я.

 1. Інструмент для барбекю

Якщо ваш чоловік любить готувати на вуличному грилі, то може бути відмінним подарунком для барбекю, таким як решітка, шампури, сковорідка для гриля та інші приладдя.

 1. Фітнес-браслет

Це може бути відмінним подарунком для чоловіка, який хоче стежити за своїм здоров'ям та фізичною активністю. Фітнес-браслет може допомогти збільшити кількість кроків, калорій, серцевий ритм та інші показники.

 1. Шкіряний портфель або сумка для ноутбука

Це може бути відмінним подарунком для чоловіка, який постійно подорожує або працює в офісі. Шкіряний портфель або сумка для ноутбука може стати стильним та практичним додатком до гардероба.

 1. Автомобільний пристрій

Якщо ваш чоловік любить подорожчати на машині, то автомобільний пристрій може бути відмінним подарунком. Це може бути GPS-навігатор, автомобільний зарядний пристрій або пристрій для підключення смартфона до магнітоли

Чому чоловіки люблять отримувати подарунки

Чоловіки, як і жінки, люблять отримувати подарунки, закінчуючи це розвиток позитивних емоцій та збільшуючи їх настрій. Однак, можна виділити деякі конкретні причини, чому чоловіки люблять отримувати подарунки:

Визнання

 Подарунок може бути проявом визнання та поваги до чоловіка. Він може відчути, що його робота та зусилля були помічені та оцінені.

Підтримка

 Подарунок може бути проявом підтримки та заохочення чоловіка. Він може відчути, що людина, яка йому дарує подарунок, повіряє в його здатність та успіх.

Сповільнення темпу життя

 Подарунок може бути інструментом для зниження стресу та сповільнення темпу життя. Чоловік може відчути радість та задоволення, коли зупиняється на мить, щоб насолодитися подарунком.

Розвага

 Подарунок може бути джерелом розваги та розлучення для чоловіка. Він може отримати нові ідеї для відпочинку, гри або інші форми розваг.

Отже, подарунки можуть мати різне значення для чоловіків, але загалом вони можуть бути проявом поваги, підтримки та визнання своїх зусиль, а також джерелом задоволення та розваги.

Які слова говорити коли даруєш подарунок чоловікові

Коли даруєте подарунок чоловікові, можна сказати наступні слова:

«Я думала про тебе, коли обирала цей подарунок» - це показує, що ви замислювалися про чоловіка і хочете дарувати щось особливе.

«Сподіваюся, що тобі подобається» - це показує, що вам важливо, щоб чоловік був задоволений подарунком.

«Це для тебе» - це простий, але чуйний спосіб показати, що ви хочете поділитися чимось зі спеціальною людиною.

«Щиро дякую за все, що ти робиш» - це може бути відчуттям визнання та поваги до чоловіка за його зусилля.

«Мені дуже приємно дарувати тобі цей подарунок» - це показує, що ви можете зробити щось приємне для чоловіка і даруєте подарунок зі щирими почуттями.

«Я сподіваюся, що цей подарунок стане для тебе корисним» - це може бути особливо місцем, якщо подарунок має практичне застосування.

Загалом, важливо показати чоловікові, що ви задумалися про нього та ви відчуваєте щирі почуття до нього. Слова, які ви оберете, можуть варіюватись у відношенні від ваших стосунків з чоловіком та характером подарунка, але важливо пам'ятати про головний момент - подарунок повинен бути з душею.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, свято, день народження, день батька, день ангела, подарунки, чоловіки
В тему

Останні матеріали