26 Січня 2023
Новини

«Просто хочу, щоб росіяни якнайшвидше покинули нашу країну», - Зеленський

«Просто хочу, щоб росіяни якнайшвидше покинули нашу країну», - Зеленський

Оскільки Володимир Зеленський не розуміє, хто приймає рішення в росії, то його не цікавить зустріч з володимир путіним.

Про це відомо з інтерв'ю Зеленського "Sky News".

Зеленський підкреслив, що ракетні атаки росії свідчать про те, що кремль бреше, заявлячи про можливість переговорів з Україною.

Відповідаючи на запитання, чи може допомогти вирішити війну зустріч з путіним, Зеленський відповів: "Мені це не цікаво. Не цікаво зустрічатися, не цікаво говорити... Я дійсно не розумію, хто приймає рішення в росії".

При цьому Зеленський наголосив на тому, що якщо росія залишить українську територію, війна припиниться. "Я просто хочу, щоб вони (росіяни – ред.) якнайшвидше припинили війну і якнайшвидше покинули нашу країну", - додав Зеленський.

Зеленський також відповів на питання, чи не запізно вже вести переговори з кремлем. "Після повномасштабного вторгнення для мене (путін) - ніхто", - наголосив президент.

Нагадаємо, 19 січня президент Володимир Зеленський заявив, що не зовсім упевнений у тому, що володимир путін ще живий, згадавши, зокрема, використання президентом росії хромакеїв. Він також сказав, що для мирних переговорів росії слід спочатку знайти "когось", а потім уже пропонувати "щось".

22 січня Зеленський заявив, що Україна може перемогти у війні з росією вже у 2023 році, якщо українці зберігатимуть міцність.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, війна з Росією, володимир путін
В тему