21 Липня 2022
Новини

Позбавити громадянства України можуть Коломойського, Корбана та Рабіновича

Позбавити громадянства України можуть Коломойського, Корбана та Рабіновича

Укази про позбавлення громадянства олігархів Ігоря Коломойського, Геннадія Корбана та Вадима Рабіновича невдовзі може підписати президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє видання Українська правда, з посиланням на джерела в правоохоронних органах, в ОПУ та партії «Слуга народу».

Зазначається, що українського громадянства, зокрема, можуть позбавити українського бізнесмена Ігоря Коломойського, співголову забороненої в березні 2022 року проросійської партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича, нинішнього очільника територіальної оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана.

Станом на ніч 21 липня ще немає офіційного підтвердження інформації, що укази про позбавлення громадянства цих осіб уже підписані. Видання зазначає, що звернулося за коментарем.

При цьому, ще один співрозмовник в одній з владних структур підтвердив, що ця інформація не позбавлена сенсу і такі обговорення дійсно мали місце.

Варто зазначити, що восени 2014 року, будучи головою Дніпропетровської ОДА, Ігор Коломойський зізнався журналістам, що крім громадянства України, він також володіє паспортами Кіпру та Ізраїлю.

За законодавством, добровільний вступ до підданства іншої держави є однією з підстав для позбавлення українського громадянства.

Нагадаємо, що за словами секретаря РНБО Олексія Данілова, наразі під перевірку відповідності критеріям, визначеним законом про олігархів, можуть підпадати близько 86 осіб.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, олігархи
В тему

Останні матеріали