6 Липня 2022
Новини

Заступник голови Харківської облради мав паспорт росії

Заступник голови Харківської облради мав паспорт росії

ДБР знайшло в заступника голови Харківської обласної ради паспорт громадянина росії, посвідчення водія та податковий номер країни-агресора.

Про це інформують пресслужба ДБР і "Status Quo".

"У поле зору працівників Бюро потрапив заступник голови Харківської обласної ради. За оперативною інформацією, у нього наявний паспорт громадянина рф, отриманий ним у 2014 році в місті Севастополь, посвідчення водія та податковий номер, який потрібен, зокрема, для сплати податків у росії", - йдеться в повідомленні.

ДБР звернулося до Харківської облради щодо відсторонення посадовця від роботи, оскільки чиновник такого рангу має доступ до інформації стосовно оборони Харківщини, інших секретних даних.

В ДБР не розголошують ім’я чиновника. Але за даними джерел УП в правоохоронних органах мова йде про Богдана Мальованого, який раніше був депутатом нині забороненої партії ОПЗЖ.

Раніше голова облради Тетяна Єгорова-Луценко повідомляла, що за даними СБУ у Харківській області "кримінальних проваджень за підозрою депутата Харківської обласної ради Мальованого або за фактом вчинення ним будь-яких злочинів, у тому числі пов’язаних із колабораційною діяльністю, не здійснюється та не здійснювалося". Також управління не мало даних щодо російського громадянства Мальованого.

Сьогодні ж Єгорова-Луценко сказала, що питання усунення Мальованого з посади Харківська обласна рада планує розглянути найближчим часом у зв’язку з "суспільним резонансом та фігуруванням у ЗМІ копій документів, які свідчать про можливе російське громадянство" Мальованого.

Нагадаємо, минулого року "Схеми" виявили, що член фракції ОПЗЖ Олександр Пономарьов є громадянином росії. Підтвердження цієї інформації журналісти отримали з двох незалежних одне від одного джерел, у яких є доступ до системи "Роспаспорт".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: харків, війна з Росією, документи, депутати
В тему