8 Січня 2022
Новини

Студентку з Ковельщини ошукали на BlaBlaCar: залишилася без грошей на картці

Студентку з Ковельщини ошукали на BlaBlaCar:  залишилася без грошей на картці

Мешканка Ковельського району,  напередодні довгих вихідних,  вирішила поїхати з Рівного додому до Шацька. Відтак  замовила поїздку на BlaBlaCar. А в результаті залишилася взагалі без грошей на картці.

Про це повідомляє Район.Шацьк.

Оскільки на зручний час автобусних маршрутів не було, то студентка  вирішила їхати попутником на BlaBlaCar.

Як зазвичай, забронювала місце, отримала підтвердження від водія. Примітно, що профіль водія був «нульовий». Тобто, без відгуків та опублікованих раніше поїздок.

Через деякий час водій скасував поїздку, а натомість дівчині написали у вайбер та запитали, чи буде вона їхати.

Водій повідомив, що представляє фірму «Busfor», тож перевезення регулярні та «бусом», але для того, щоб замовити місце, необхідно оплатити за квиток онлайн. Він надіслав посилання, на яке відкрилася форма, де потрібно було вказати прізвище, ім’я, електронну пошту (на яку пришлють квиток) та номер телефону. Окрім цього, тут необхідно ввести дані платіжної картки для миттєвої оплати квитка. Посилання дійсно було з «Busfor».

Після виконаних інструкцій з картки дійсно списали суму, яка була вказана за квиток. А через секунду відразу списали всю іншу суму, яка була на картці. При чому, знімали гроші маленькими сумами: 499 грн, 200 грн. Очевидно, щоб банк не надсилав підтверджень для проведення транзакцій. Всього у дівчини списали 1200 гривень.

Після цього посилання стає неактивне, а номер – вимкнений.

Студентка каже: "Добре, що на картці не було більше грошей".

Дівчина написала заяву в поліцію міста Рівного, однак сумнівається, що хтось шукатиме злодіїв. Каже, що хоче застерегти довірливих пасажирів від таких казусів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, студенти, таксі, шахрайство, ковель
В тему