11 Грудня 2021
Новини

Лютий 2022: в Україну може прийти весна

Лютий 2022: в Україну може прийти весна

В Україні, за прогнозами синоптиків, зима буде на 2-3 градуси теплішою, ніж зазвичай. А у лютому 2022 взагалі може прийти весна.

Про це в інтерв'ю "Фактам" повідомила завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, кандидатка географічних наук Віра Балабух.

"Грудень може бути на 1-2 градуси тепліше, ніж в середньому за період 1993-2016 років, а січень і лютий - на 2-3 градуси. Отже, існує висока ймовірність того, що вже в лютому буде весняна погода", - сказала вона.

Читайте також

Так, згідно з розрахунками, цього року на погоду в Україні впливатиме не тільки гребінь Азорського антициклону, який приносить холодну погоду, а й антициклони, які, ймовірно, будуть утворюватися на Близькому Сході та Балканах, пояснила метеорологиня та додала, що це також може призвести до дефіциту опадів.

Читайте також

Нагадаємо, раніше синоптики дали прогноз погоди на зиму 2021-2022 в Україні та повідомили, що вона буде теплішою за попередні, а найбільш аномально теплим стане січень.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, прогноз погоди, погода
В тему

Останні матеріали