27 Листопада 2021
Новини

В Україні підвищать зарплати: хто отримає найбільше

В Україні підвищать зарплати: хто отримає найбільше

У 2022 році українцям планують підвищити заробітні плати за різними оцінками в середньому до 10%.

При цьому найшвидше зростатимуть зарплати в медичній, освітній та логістичній сферах. Про це розповів експерт Esperio Олександр Болтян у коментарі UBR.

За його словами, медицина стала однією з найперспективніших сфер у результаті падемії коронавірусу.

"Одночасно з цим перспективи у логістиці пов'язані з тим, що через заборони виходити на вулицю споживачі все частіше будуть користуватися послугами доставки", – відзначає видання.

Зазначимо, також варто відзначити традиційно високе зростання зарплат у секторі IT. За таких спеціалістів конкурують не лише українські роботодавці, а й міжнародні компанії. Тому їхні оклади вимушено підвищують.

Експерт ринку праці Тетяна Пашкіна стверджує, що сподіватися на суттєве зростання доходів більшості українців не варто: "Середній коридор зарплати, яку піднімають, це 5-10%. Дуже рідко – 15-20%, але це утримуючі заходи, коли спеціаліста потрібно тримати двома руками, тому що він уже майже звільнився", – каже експерт.

Зазначимо, найнижча середня зарплата за даними Держстату в Чернівецькій області (загалом 10,9 тис. грн). Найбільше традиційно заробляють у столиці – 20,6 тис. грн. Різниця у середніх зарплатах між Києвом та Чернівецькою областю перевищує 9682 грн (за місяць вона збільшилась на 182 грн).

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, зарплата, гроші
В тему