25 Листопада 2021
Новини

В Україні стартувала робота Бюро економічної безпеки: що треба знати

В Україні стартувала робота Бюро економічної безпеки: що треба знати

В Україні запрацювало Бюро економічної безпеки (БЕБ), проте уряд досі не виділив йому будівлю.

Про це відомо з розпорядження уряду №1493-р від 24 листопада, - пише Економічна правда.

До слова, БЕБ — це новий орган, що займатиметься розслідуванням економічних злочинів. Відсьогодні він отримує відповідні повноваження від Служби безпеки та Податкової міліції.

"Погодитися з пропозицією Бюро економічної безпеки про початок його діяльності та можливість виконання зазначеним Бюро функцій та завдань щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави", – йдеться у розпорядженні.

БЕБ запрацювало зі штатом у 214 осіб. Державна фіскальна служба також повинна бути ліквідована з дня ухвалення урядом рішення про створення Бюро, тобто з 24 листопада.

Цей орган створювався передусім як аналітичний. До його повноважень входять виявлення зон ризиків в економіці, надання пропозицій щодо законодавчих змін для усунення схем економічних злочинів, розслідування таких злочинів та розробка аналітичних висновків.

Водночас у БЕБ заявляють, що досі не отримали спеціально обладнані приміщення та будівлі. Це може призвести до затягування передачі наявних кримінальних проваджень до БЕБ від правоохоронців, які втрачають функції розслідування економічних правопорушень. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, економіка, кабінет міністрів
В тему