17 Листопада 2021
Новини

У Луцьку учням під час онлайн-уроків показували порно: хакерами займається кіберполіція

У Луцьку учням під час онлайн-уроків показували порно: хакерами займається кіберполіція

Поки у кіберполіції розслідують, хто і навіщо проникнув до шкільних платформ, батьки хвилюються.

У Луцьку одразу в кількох школах під час онлайн-навчання з’явилося відео для дорослих. А ще до шокованих учнів онлайн почали долучатися сторонні люди, які лаялися та сміялися. Директори шкіл звернулися до кіберполіції.

Порнографія з’явилася одразу на кількох уроках у 5-х класів - розповідає директор однієї із луцьких шкіл. Запевняє - одразу звернувся до кіберполіції та до департаменту освіти.

Те, що відео для дорослих з'явилося одночасно в різних школах - підтверджують в департаменті освіти. З’ясувалося, невідомі на зустріч приєднувалися під ніками школярів.

Програмісти розглядають декілька версій, як таке могло статися.

"Один варіант – якесь шпигунське програмне забезпечення, тобто троян, який міг злити цю інформацію до Мережі, або це зроблено користувачем, який спеціально роздав ці аккаунти", - пояснює програміст Андрій Божко.

Поки у кіберполіції розслідують, хто і навіщо проникнув до шкільних платформ, батьки хвилюються. Адже більшість працює і діти на уроках займаються самостійно. А гарантій, що замість математики знову не з'являться порнографічні картинки, ніхто не дає.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: порнографія, школярі, школа
В тему

Останні матеріали