Поради

Як перегляд порно впливає на секс у стосунках

Як перегляд порно впливає на секс у стосунках

Вчені уважно досліджують тему фільмів для дорослих — і приходять до висновку, що порно впливає на секс у парі.

Порнографія може впливати на нашу сексуальну поведінку — а адже від 37% до 88% сцен у мейнстрімовій порнографії містять елементи агресії. Є дослідження, які свідчать, що чоловіки, які дивляться багато порнографії з насильством, в цілому більш толерантні до насильства щодо власних обраниць (проте зрозуміти, де тут причина, а де наслідок, складно).

Деякі жінки свідчать, що зазнають тиску з боку своїх чоловіків, які змушують їх брати участь у принизливих сценах, взятих із порнофільмів. Однак і тут невідомо, чи ці чоловіки не були схильні до такої поведінки раніше — тому перейдемо до позитивних припущень вчених.

У статті в Journal of Epidemiology & Community Health лікарі припустили, що перегляд порнографії може бути пов'язаний з більш відкритим ставленням до різних сексуальних практик, а дорослі датські і австралійські чоловіки під час досліджень повідомили, що перегляд порнографії на їх сексуальне життя впливає швидше позитивно, аніж негативно.

Так, вони відчували себе більш впевнено, вільніше і відкритіше ставилися до сексу, а крім того, через порнографію стали більш уважно ставитися до сексуальних потреб партнера.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: порнографія, секс, вчені
В тему