Під час раптових перевірок працівників харчоблоків у закладах освіти МОЗ виявило золотистий стафілокок у 10% людей.
Про це інформують у МОЗ.
Відомо, що за 8 днів перевірок (з 11 по 19 жовтня) обстежили 9 117 людей у 3 002 закладах освіти.
З-поміж згаданих працівників інфекція наявнав такої кількості людей:
- 3 951 — у закладах дошкільної освіти,
- 4 610 — у закладах загальної середньої освіти,
- 44 — у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку,
- 436 — в інтернатах,
- 76 — в інших закладах.
Під час обстежень у 940 працівників виявили позитивний результат тесту на носійство стафілококу. Найбільше хворих — у школах (455) та дитсадках (422).
Працівників, які є носіями інфекції відсторонили від роботи на час лікування аж до повного одужання. Нині очікують результати 2 283 досліджень.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Реклама







