19 Вересня 2021
Новини

Як у Києві відбувся «Марш рівності»: що відомо

Як у Києві відбувся «Марш рівності»: що відомо

У Києві на акції "Марш рівності" за права людини для ЛГБТ-спільноти долучилися близько 7 тис. осіб.

У столиці перекрили рух автотранспорту та чергували посилені загони правоохоронців. Про це повідомляє видання «Укрінформ».

У 2019 році було 8 тис., але ми розуміємо, що пандемія і погода вплинули. Але це все одно досягнення, — розповів представник «КиївПрайду» Максим Потапович.

Акція на захист прав ЛГБТ-спільноти розпочалася в Києві близько 11.00. Її учасники пройшли ходою центром міста із гаслом «пліч-о-пліч на захист рівноправності».

За словами організаторів, це перший марш рівності, який мав політичні вимоги до чинної влади у вигляді маніфесту. Його підписали громадські організації, благодійні фонди та представники політичних сил.

Учасники акції вимагають ухвалити на осінній сесії парламенту урядовий законопроект № 5488, що передбачає внесення змін до законодавства щодо боротьби з дискримінацією і відповідальності за злочини, мотивовані гомофобією та іншими формами нетерпимості.

Також у парку Шевченка відбувалася акція противників маршу, на яку зібралося близько 200 людей. Акції були розділені і відбувалися за посиленої охорони. Про сутички між учасниками не повідомлялося.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, лгбт-спільнота
В тему