24 Серпня 2021
Новини

У Раді підтримали законопроєкт про великий Державний Герб

У Раді підтримали законопроєкт про великий Державний Герб
ВРУ на позачерговій сесії парламенту прийняла за основу законопроєкт про великий Державний Герб України.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Так, на короткій позачерговій сесії 24 серпня у залі Ради зареєструвалися понад 270 народних депутатів. З них 257 проголосували за, 11 ? проти, а також 4 утрималися.

Найбільше голосів «за» віддали депутати від «Слуги Народу» ? 213. Також 13 та 16 голосів віддали депутати від «Батьківщини» та «Довіри» відповідно. Натомість проти проголосували 8 людей від «Голосу» та один депутат від партії «За майбутнє».

Законопроєкт про великий Державний Герб на розгляд Верховної Ради 29 червня подав президент Володимир Зеленський. До того, у вересні минулого року Кабмін оголосив проведення конкурсу на найкращий ескіз Великого Державного герба. Автори найкращих трьох проєктів ескізів мали б отримати грошові премії. За перше місце — 100 тисяч грн, за друге й третє — 50 тисяч грн та 30 тисяч грн відповідно.

Уже в листопаді за результатами конкурсу обрали ескіз великого Державного Герба України. Тоді переміг художник Олексій Кохан ? співавтор Малого герба. Мінкультури мало укласти з Олексієм Коханом угоду, за якою автор передасть авторські права на ескіз державі. Однак зрештою цей ескіз до законопроєкту Зеленського не потрапив.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, історія
В тему