8 Серпня 2021
Новини

Нова медаль на Олімпіаді: українська велосипедистка Старікова виграла срібло у спринті

Суперницею українки в фіналі стала рекордсменка світу канадка Келсі Мітчелл.

25-річна українська велосипедистка Олена Старікова завоювала срібну медаль в спринті у жінок на Олімпіаді в Токіо.

Раніше українка вийшла в півфінал, де зуміла в двох заїздах обійти Лей Вайс з Гонконгу.

Суперницею українки по фіналу стала канадка Келсі Мітчелл. Старікова двічі намагалася дістати її, але обидва рази їй не вистачало кількох метрів, щоб зробити це. В результаті двох поразок в двох заїздах Олена Старікова - зі срібною медаллю в Токіо.

Це четверта олімпійська медаль України в велотреку і друге "срібло" в історії. До цього року кращим результатом на треку на Олімпіадах у України було "срібло" в чоловічій командній гонитві в Сіднеї-2020. Тоді ж в жіночому спринті "бронзу" виграла Ірина Янович, а востаннє Україна на треку мала медаль в 2008 році, коли Леся Калитовська виграла "бронзу" в особистій гонці переслідування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.